TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agjenti: Mund ta shoh Lautaron duke luajtur me Messin te Barça

Zeri - 12.09.2019

Sulmuesi i Interit Lautaro Martinez nuk mund të ndalet së shënuari për Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se ‘do të ishte mrekulli që ai të luante me Leo Messin te Barcelona’.

Agjenti i Lautaros: Do të ishte e mrekullueshme ta shohim duke luajtur me Messin te Barcelona

Telegrafi - 12.09.2019

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez nuk po ndalet së shënuari me Argjentinën dhe agjenti i tij ka thënë se do të ishte e mrekullueshme të shohim atë duke luajtur me Lionel Messin te Barcelona.

“Lautaro? Sa bukur do ishte ta shinim me Messin tek Barcelona”

Botasot - 12.09.2019

Lautaro Martinez po përgatitet për rinovimin e tij me Interin, por jo pak shkëndija ka patur se për të mund të hyjë ndërmjetës Lionel Messi, për ta marrë tek Barcelona.

Agjenti i Lautaros trondit Interin: E shoh te Barcelona

Lajmi.net - 11.09.2019

‘El Toro’ shënoi një het-trik kundër Meksikës në miqësore, që do të thotë se ai ka shënuar 12 gola në 14 paraqitje me ‘Albiçelestët’. “Do të ishte e mrekullueshme ta shohim atë duke luajtur me Leo ...

Menaxheri i Martinez bën deklaratën "bombë": E shoh Lautaron në Barcelonë

Albeu.com - 11.09.2019

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë.

Menaxheri i Martinez e trondit Interin: E shoh Lautaron në Barcelonë

Gazeta Express - 11.09.2019

Beto Yaque, Menaxheri i Lautaro Martinezit, e ka tronditur Interin, duke e thënë haptazi se do të ishte e mrekullueshme ta shihte sulmuesin zikaltër duke luajtur përkrah Lionel Messit në Barcelonë.

Rritje rroge dhe heqje klauzole, Interi përgatit rinovimin me Lautaron

SuperSport - 11.09.2019

Lautaro Martinez po shkëlqen me Argjentinën dhe është tashmë një titullar edhe në formacionin e Interit të Antonio Contes, ndërsa drejtuesit e klubit zikaltër po nxitojnë t’i rinovojnë kontratën.

Peru mund Brazilin, Martinez i jep fitoren Argjentinës

Top Channel - 11.09.2019

Në mungesë të Lionel Messit, ishte Lautaro Martinez ai që mori rolin e liderit te Argjentina në ndeshjen miqësore me Meksikën. Skuadra e drejtuar nga Scaloni ishte një furtunë e vërtetë në këtë sfidë ...

Lautaro Martinez hyn në historinë e Argjentinës pas het-trikut ndaj Meksikës

Telegrafi - 11.09.2019

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në ...

VIDEO/ Argjentina mund me “poker” Meksikën, Martinez shënon tripletë

Mapo - 11.09.2019

Argjentina me në krye Martinez ka fituar me rezultatin e thellë 4-0 ndaj Meksikës, në një ndeshje miqësore. Sulmuesi i Interit ishte njeriu i ndeshjes, që me tre golëshin e tij udhëhoqi ekipin drejt ...

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën

BalkanWeb - 11.09.2019

Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në ...

Lautaro Martinez , lider i ri i Argjentinës

Alsat - 11.09.2019

Lautaro Martinez ishte protagonisti kryesor në suksesin e Argjentinës 4-0 ndaj Meksikës në miqësore. Kombëtarja ‘albiçeleste’ nuk e pati të vështirë, teksa sulmuesi i Interit tregoi një formë të ...

Interi ka në skuadër një super-sulmues, Lautaro i papërmbajshëm me Argjentinën(Video)

SuperSport - 11.09.2019

Interi ka në skuadër një sulmues të madh, Argjentina po ashtu, Conte mund të buzëqeshë, Scaloni gjithashtu. Lautaro, Lautaro dhe sërish Lautaro, kombëtarja argjentinase është shumë e fortë për ...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës

Gazeta Express - 11.09.2019

Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën.

E zbulon Martinez: Icardi kërkoi qëndrimin te Interi

Albeu.com - 10.09.2019

Lautaro Martinez ka zbuluar prapaskenën në lidhje me transferimin e Mauro Icardit te Paris Saint Germain. Sulmuesi i Interit deklaroi se Icardi nuk deshte të largohej nga Zikaltwrit por Wanda Nara ...

Martinez: Icardi dëshironte të qëndronte në Inter

Gazeta Express - 10.09.2019

Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej nga Interi për Paris Saint-Germainin, thotë Lautaro Martinez, pasi që argjentinasi i kishte informuar të gjithë në “San Siro” për dëshirën e tij për të ...

“Icardi dëshironte të qëndronte në Inter”

Botasot - 10.09.2019

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka thënë se Mauro Icardi dëshironte të qëndronte në “San Siro”. Argjentinasi u huazua nga gjiganti francez, PSG në ditën e fundit të afatit kalimtar me mundësi ...