TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

Portalb - 12.01.2019

Një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar për vdekje dy këmbësore. Viktimat janë Bukurie dhe Sabie Cufaj, 56 dhe 38 vjeç, transmeton Top Channel .

DETAJET/ Viktimat në Durrës ishin dy femra, u përplasën sapo zbritën nga autobusi

Albeu.com - 12.01.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në lagjen nr.17, ku një makinë ka përplasur për vdekje dy persona.

PAMJE TË RËNDA/ Aksidenti tragjik që la të vdekur vjehërr e nuse në Durrës (EMRAT)

Durres Lajm - 12.01.2019

Video rrëqethëse e aksidentit në Durrës, autori një 22-vjeçar Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur në rrugën e re të ish-Kënetës në lagjen nr.17 në Durrës.

Aksidenti me dy të vdekur, zbardhen emrat e viktimave në Durrës

SOT - 12.01.2019

Mësohen identitetet e dy viktimave nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas raportimeve ato janë nuse e vjehrrë dhe bëhet fjalë për shtetaset Bukurije dhe Sabije Cufaj.

Aksident me dy të vdekur në Durrës

Albeu.com - 12.01.2019

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës pak minuta më parë. Sipas informacioneve paraprake një makinë mësohet se ka përplasur për vdekje dy këmbësorë.

Aksidenti i rëndë në Durrës, dalin fotot, makina u mori jetën dy grave

LajmiFundit - 12.01.2019

Një aksident i rëndë ndodhi ne Durres mbrëmjen e sotme kur një automjet u mori jetën dy personave. Automjeti qe shkaktoi aksidentin i përket llojit ‘BMW’ siç duket dhe nga pamjet e mëposhtme.

Aksident me pasojë vdekjen e dy personave në Durrës, dalin detaje të reja

SOT - 12.01.2019

Janë zbardhur detajet e para nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Në këtë aksident të rëndë humbën jetën dy këmbësorë, të cilët sipas raportimeve janë burrë e grua.

Detaje/ Viktimat e aksidentit në Durrës, vjehrrë dhe nuse

Java News - 12.01.2019

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti tragjik në Durrës ku dy gra këmbësore janë përplasur për vdekje nga një makinë. Sipas oranews, viktimat janë identifikuar si Bukurie Cufaj 56 vjeçe dhe Sabije ...

Aksident i rëndë në Durrës, dy persona humbin jetën

LajmiFundit - 12.01.2019

Policia raportoi se dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat po ecnin në ...

Detaje nga aksidenti tragjik, viktimat vjehërr e nuse (Emrat)

BalkanWeb - 12.01.2019

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës në lagjen nr.17. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku ...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

Top Channel - 12.01.2019

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve ...

Aksidenti i rëndë në Durrës, humbin tragjikisht jetën dy persona

SOT - 12.01.2019

Aksident automobilistik në Durrës me pasojë vdekjen e dy personave. Dy viktimat, identiteti i të cilëve s’bëhet ende i ditur, janë përplasur nga një ...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy gra

Java News - 12.01.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy gra, kanë mbetur të vdekura. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje dy grate teksa po ecnin ...

Aksident i rëndë në Durrës (Foto)

ABC News - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e kësaj të shtune në Durrës. Si pasojë e një aksidenti rrugor dy persona humbën jetën. Mësohet se dy viktimat, një burrë e një grua, ishin këmbësorë.

Video rrëqethëse e aksidentit në Durrës, autori një 22-vjeçar

Durres Lajm - 12.01.2019

Aksident i rëndë në Durrës, 2 të vdekur Policia e Durrësit ka arrestuar autorin e aksidentit të rëndë me pasojë vdekjen e dy këmbësorë. Aksidenti ndodhi në lagjen nr.

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje burrë e grua

Java News - 12.01.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy persona, burrë e grua, kanë mbetur të vdekur. Sipas informacioneve, një automjet tip “BMW” ka shtypur për vdekje çiftin ...

LAJM I FUNDIT/ Makina përplas për vdekje dy këmbësorë

Medial - 12.01.2019

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës. Gazetarja e “BalkanWeb”, Klodjana Haxhiaj raporton se viktimë e ...

Aksident tragjik në Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë

Java News - 12.01.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku raportohet se dy persona kanë mbetur të vdekur. Sipas informacioneve, një automjet tip “Benz” ka shtypur për vdekje dy kalimtarë, ...

Aksident i rëndë në Durrës, 2 të vdekur

Durres Lajm - 12.01.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Dy persona janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e ish-Kënetës.

Përplasje fatale, çifti humb jetën në Durrës…

Mapo - 12.01.2019

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e ish-Kënetës. “BalkanWeb ” ka siguruar edhe pamje nga vendi i aksidentit ku si ...

Aksident tragjik në Durrës, 2 persona humbin jetën

Lajmi.net - 12.01.2019

Dy persona kanë humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e stome në rrugën e ish-kënetës në Durrës. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje dy këmbësorë, identiteti i të cilëve ...

Makina përplas këmbësoret, dy gra humbasin jetën në Durrës

Botasot - 12.01.2019

Dy gra kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat ishin këmbësore dhe u përplasën nga një ...

Makina përplas për vdekje dy këmbësorë

Mapo - 12.01.2019

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës. “BalkanWeb”raporton se viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, shihni si u përplas makina e dy maqedonasve

LajmiFundit - 10.01.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase maqedonase ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të ...

Makina përplas këmbësoret, dy gra humbasin jetën në Durrës

Medial - 12.01.2019

Dy gra kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, dy viktimat ishin këmbësore dhe u përplasën nga një ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, pësojnë dy shtetase të Maqedonisë

Ina - 11.01.2019

Një aksident i rëndë dje pasdite ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin ...