TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nga kërcimtaret ekzotike, te të ftuarit VIP! Elita dhe Gjiko publikojnë gjithë albumin e dasmës

Telegrafi - 12.07.2019

Në shtator të vitit të kaluar reperi i popullarizuar, Gjiko dhe prezantuesja e njohur, Elita Rudi, i dhanë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Elita paralajmëron ndryshimin e madh në pamje, si do të reagojë Gjiko?

Zhurnal - 11.07.2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon ...

Cila ka qenë e dashura e parë e Gjikos?

Zhurnal - 10.07.2019

Reperi Gjiko mbrëmë ishte i ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, ku përveç muzikës, ai foli edhe për jetën e tij private. Në rubrikën “Haje ose thuaje”, reperi nga Peja u pyet se cila ishte e ...

Gjiko : Nuk jam as prift as hoxhë, por e dashura e parë ka qenë Elita (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.07.2019

GJiko dhe Elita Rudi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në shtator të vitit 2018. Ndërkohë, këtë vit çifti janë bërë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Zbulohet se Elita ishte e dashura e parë e Gjikos

Lajmi.net - 10.07.2019

Reperi Gjiko dhe Elita Rudi sot janë të martuar dhe prindër të një djali, shkruan lajmi.net. Dyshja duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe të dashuruar marrëzisht.

E quajtën djalin Zëri, reperi tregon pse zgjodhi këtë emër

Durres Lajm - 10.07.2019

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bënë prindër të një djali për herë të parë më 21 shkurt, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë, Zëri.