TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Më ke kërcënuar!” Pjerin Ndreu debat me “kaubojsin” për hapjen e kutive të votimit në Lezhë

Gazeta Express - 11.07.2019

Të dy kandatët e 30 qershorit për bashkinë e Lezhës Eduard Ndocaj dhe Pjerin Ndreu, janë përplasur këtë të enjte në mbrëmje në emisionin Open, në lidhje me vendimin e KQZ-së i cili i dha të drejtë ...

Votat e Lezhës/ Pjerin Ndreu dhe Eduart Ndocaj përplasen në Open

Top Channel - 11.07.2019

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të ...

Pretendon se i kanë vjedhur votat, KQZ merr në shqyrtim ankesën e Ndocajt

SOT - 11.07.2019

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve është mbledhur sërish ditën e sotme ku në rendin e ditës ka dy kërkesa ankimore që janë paraqitur nga partia Kombëtare Konservatore Albania dhe kërkesa ankimore ...

“Më ka kërcënuar”, Pjerin Ndreu sherr me Eduart Ndocajn, paralajmërohen skandale të rënda

SOT - 11.07.2019

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të ...

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun

BalkanWeb - 11.07.2019

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do ...

Votat e Lezhës/ Pjerin Ndreu dhe Eduart Ndocaj përplasen në emision

Botasot - 11.07.2019

Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të ...