TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Makina më e shtrenjtë në botë blihet nga një anonim

Top Channel - 14.08.2019

Bugatti ka krijuar dhe ka shitur makinën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të ...

FOTOT: Shitet “Pantera e zezë”, makina më e shtrenjtë në botë (u ble 18.7 milionë dollarë)

Gazeta Tema - 14.08.2019

Kryevepra e fundit e Bugatti-t, e quajtur “Vetura e Zezë”, por dizajni e bën këtë makinë të duket më tepër si një “Panterë e Zezë”, është shitur te një blerës sekret për një vlerë rekord prej 18.7 ...

Makina më e shtrenjtë në botë mban firmën e Bugattit

Koha.net - 14.08.2019

Makina më e shtrenjtë në botë “La Voiture Noire” (makina e zezë) nga Bugatti, tani ka një pronar me fat. Ajo u prodhua fillimisht për të festuar 11 vjetorin e kompanisë por u shit për një vlerë ...

Makina më e shtrenjtë në botë blihet nga një anonim

Durres Lajm - 14.08.2019

Bugatti ka krijuar dhe ka shitur makinën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të ...

Makina më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë $, mister blerësi

BalkanWeb - 14.08.2019

FRANCE Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire’, kryevepra e fundit e Bugatti-t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të ...

Shitet makina më e shtrenjtë në botë

Alsat - 14.08.2019

Bugatti ka krijuar dhe ka shitur makinën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të ...

E pabesueshme, një anonim blen makinën bugatti, 18 milionë dollarë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Makina më e shtrenjtë në botë e quajtur ‘La Voiture Noire ’, kryevepra e fundit e Bugatti -t tashmë ka një pronar të ri. Kjo makinë, e cila u krijua me rastin e 110 vjetorit të krijimit të kompanisë ...

Vetura më e shtrenjtë në botë shitet 18 milionë euro

Telegrafi - 14.08.2019

Bugatti ka krijuar dhe ka shitur veturën më të shtrenjtë në histori për gati 18 milionë euro. “La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të ...

Makina më e shtrenjtë në botë blihet nga një anonim

Portalb - 14.08.2019

“La Voiture Noire”, që do të thotë “Makina e Zezë”, u ndërtua për të festuar 110 vjetorin e krijimit të firmës, dhe emri nderon rrënjët franceze. “Bugatti” u themelua si kompani franceze në vitin ...