TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rashicës i shtohen përgjegjësitë te Werderi, i pëlqen nofka e re

Koha.net - 11.07.2019

Përgjegjësia në fazën e sulmit te Werder Bremeni është shumë i madh tani pas largimit të Max Kruses. Të gjithë sytë do të jenë kah Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar.

Rashica tregon pse zgjodhi numrin 7 te Werder Bremen

Lajmi.net - 10.07.2019

Pas disa javëve pushim në Kosovë, ku së bashku me Granit Xhakën organizuan edhe një ndeshje humanitare në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, Milot Rashica i është bashkuar skuadrës së Werder Bremen, në ...

Rashica tregon pse zgjodhi numrin 7 te Werderi

Botasot - 10.07.2019

Milot Rashica është rikthyer në stërvitje te skuadra gjermane Werder Bremen. Në sezonin e ri, ai do ta mbajë fanellën me numrin 7. Vushtrriasi në një përgjigje për faqen zyrtare të klubit në ...

Milot Rashica i gatshëm t'i 'tmerrojë' kundërshtarët në edicionin e ri, tregon pse mori numrin 7 në fanellë

Zeri - 10.07.2019

Milot Rashica ka qenë futbollisti më i mirë i Werder Bremenit në edicionin 2018/19 si në Bundesliga, ashtu edhe në kompeticionet tjera nacionale. Ndonëse me një fillim të vështirë në futbollin ...

Rashicës i shtohen përgjegjësitë te Werderi, i pëlqen nofka e re

Botasot - 12.07.2019

Përgjegjësia në fazën e sulmit te Werder Bremeni është shumë e madhe tani pas largimit të Max Kruses. Të gjithë sytë do të jenë kah Milot Rashica, i cili shkëlqeu në sezonin e kaluar.

Milot Rashica: Synoj sa më shumë gola dhe asiste në sezonin e ri

Gazeta Express - 10.07.2019

Milot Rashica ka për qëllim të shënojë sa më shumë gola dhe të dhurojë sa më shumë asiste, në mënyrë që t’i ndihmojë klubit të tij Werder Bremen t’i arrijë synimet në sezonin 2019/20.

Rashica tregon forcën, kjo është fitorja e radhës te Werderi

Zeri - 10.07.2019

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës së Werder Bremenit, Milot Rashica i ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme përgatitjet për edicionin e ri, shkruan Zëri.info.

Milot Rashica: Synoj sa më shumë gola dhe asiste në sezonin e ri

Botasot - 10.07.2019

Milot Rashica ka për qëllim të shënojë sa më shumë gola dhe të dhurojë sa më shumë asiste, në mënyrë që t’i ndihmojë klubit të tij Werder Bremen t’i arrijë synimet në sezonin 2019/20.

Milot Rashica: Synoj sa më shumë gola dhe asiste në sezonin e ri

Tetova Sot - 10.07.2019

Milot Rashica ka për qëllim të shënojë sa më shumë gola dhe të dhurojë sa më shumë asiste, në mënyrë që t’i ndihmojë klubit të tij Werder Bremen t’i arrijë synimet në sezonin 2019/20.