TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Luana Vjollca në kopertinën e revistës britanike “Global Woman”, rrëfehet për të arriturat dhe fuqizimin e gruas

Zhurnal - 22.09.2019

Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është gjendur këtë muaj në kopertinën e revistës së famshme britanike, “Global Woman”, e cila udhëhiqet nga shqiptarja e suksesshme, Mirela Sulo.

Loriku apo Roberti? Ja si përgjigjet Vjollca kur e pyesin për mashkullin më seksi

Zhurnal - 21.09.2019

Vjollca Haxhiu ka dhënë përgjigjen e papritur kur u pyet se kush është mashkulli më seksi. Vjollca Haxhiu ishte mysafirja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan ...

Marina Vjollca vjen mahnitëse

Zhurnal - 21.09.2019

Marina Vjollca duket mahnitëse në fotografitë e fundit. Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar së fundi. Moderatorja ka paralajmëruar spektaklin e ri ...

Vjollca Haxhiu për dy reperët e njohur shqiptarë: Janë babat

Lajmi.net - 21.09.2019

Vjollca Haxhiu ishte e ftuara e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe kolegë ...

Luana Vjollca jep intervistë për revistën e njohur britanike

Lajmi.net - 21.09.2019

Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet joshëse, shkruan lajmi.net. Përmes një postimi, moderatorja bëri të ditur se ka dhënë intervistë për revistën ...

Mban gjithmonë të njëjtën varëse, Luana tregon arsyen

Lajmi.net - 21.09.2019

Luana Vjollca iu përgjigj fansave përmes InstaStory, ata e pyetën moderatoren për çkado që ishin kureshtar, shkruan lajmi.net. Një prej tyre i shkruan “jam shume kureshtare ate varsen me 3 kryqa pse ...

Noizy apo Ledri? Këngëtarja bën zgjedhjen

Lajmi.net - 21.09.2019

Vjollca Haxhiu ishte e ftuara e fundit për tu përgjigjur në pyetjet provokuese të rubrikës ‘Kë zgjedh’ në kuadër të emisionit Mirage, shkruan lajmi.net.

Luana Vjollca flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë

Botasot - 21.09.2019

Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës "Global Woman", një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit ...

Luana Vjollca jep intervistë për revistën e njohur britanike

Botasot - 21.09.2019

Luana Vjollca ka pozuar për ballinën e revistës së njohur. Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen imazhet joshëse.

Luana nuk e heq kurrë këtë varëse nga qafa; ja domethënia e aksesorit të veçantë

Botasot - 21.09.2019

Ndoshta nuk e kishit vënë re, por prezantuesja e Top Channel, Luana Vjollca prej kohësh tashmë mban në qafë një varëse, që i ka rënë në sy edhe ndjekësve të saj.

Luana Vjollca në kopertinën e revistës britanike: Më kanë paragjykuar se këndoj

Gazeta Express - 21.09.2019

Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit ...

Luana Vjollca në kopertinën e revistës britanike “Global Woman”, rrëfehet për të arriturat dhe fuqizimin e gruas

Telegrafi - 21.09.2019

Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është gjendur këtë muaj në kopertinën e revistës së famshme britanike, “Global Woman”, e cila udhëhiqet nga shqiptarja e suksesshme, Mirela Sulo.

Luana Vjollca flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë : Isha 11 muajsh…

Tetova Sot - 21.09.2019

Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit ...

Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv

Lajmi.net - 20.09.2019

Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj të qeshura pa fund, shkruan lajmi.net.

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Lajmi.net - 20.09.2019

Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në ...

Marina Vjollca shkëlqen e tëra në të bardha

Lajmi.net - 20.09.2019

Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar së fundi, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka paralajmëruar spektaklin e ri televiziv me titull “Kalifornia”, ndërsa ...

Loriku apo Roberti? Shikojeni si përgjigjet Vjollca kur e pyesin për mashkullin më seksi

Lajmi.net - 20.09.2019

Vjollca Haxhiu ishte mysafirja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Sikurse të ftuarit e tjerë, edhe kjo këngëtare kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave ...

Marina Vjollca shkëlqen e tëra në të bardha

Botasot - 20.09.2019

Marina Vjollca duket mahnitëse në fotografitë e fundit. Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar së fundi. Moderatorja ka paralajmëruar spektaklin e ri ...

Marina Vjollca do t’iu ‘çmend’, shikoni si duket në të bardha

Zeri - 20.09.2019

Marina Vjollca duket mahnitëse në fotografitë e fundit. Marina Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni që e ka realizuar së fundi, shkruan lajmi.net.Moderatorja ka paralajmëruar ...

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Botasot - 20.09.2019

Luana Vjollca ka shokuar me ‘profesionin’ e ri. Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, ...

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Zeri - 20.09.2019

Luana Vjollca ka shokuar me ‘profesionin’ e ri. Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, ...

Bëhuni gati, Marina Vjollca po vjen me një spektakël televiziv

Botasot - 20.09.2019

Marina Vjollca së shpejti pritet të fillojë programin e ri. Siç edhe është bërë e ditur Marina Vjollca pritet të filloj me spektaklin e humorit shumë shpejtë që me kastën e artistëve pritet të dhuroj ...

Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores (VIDEO))

Tetova Sot - 20.09.2019

Luana Vjollca ka shokuar me ‘profesionin’ e ri. Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, ...

Nuk do ta besoni por kështu dukej Vjollca Haxhiu dikur

InfoKosova - 20.09.2019

Këngëtarja drenicase Vjollca Haxhiu kohën e fundit po pëlqehet shumë nga masa, shkruan “InfoKosova”. Vjollca ka arritur që të pëlqehet edhe jashtë Kosovës nëpër vendet tjera shqiptare.

Gruaja e Getit vjen me një pamje prej zonje

InfoKosova - 20.09.2019

Marina Vjollca tash e dy vite është martuar me Getoar Selimin, shkruan “InfoKosova”. Moderatorja nga Tirana dhe reperi na Prishtina akoma po e shijojnë fillimin e martesës dhe dashurinë e tyre.

Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

Lajmi.net - 19.09.2019

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka dëshmuar shpesh herë se është një femër shumë punëtore, shkruan lajmi.net. Ajo me modesti e ka pranuar këtë edhe nëpërmjet publikimit të një postimi ...

Ikën Adi nga "Shiko Kush Luan", Luana krah 2 aktorëve të njohur të "Portokallisë" (VIDEO)

Albeu.com - 19.09.2019

Bletët punëtore e bënë gati skenën për fillimin e “ Shiko kush Luan ”. Luana Vjollca ka treguar pak minuta më parë se emisioni do të nisë më 28 shtator 2019 dhe pjesë e tij ashtu si në sezonin e ...

Luana Vjollca e quan veten bletë punëtore

Botasot - 19.09.2019

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ka dëshmuar shpesh herë se është një femër shumë punëtore. Ajo me modesti e ka pranuar këtë edhe nëpërmjet publikimit të një postimi pranë të cilit e quan ...

Luana Vjollca zbulon prurjen e re në emisionin e saj (Video)

Mapo - 19.09.2019

Moderatorja Luana Vjollca ka bërë me dije me anë të publikimit të spotit të ri televiziv të “Shiko Kush Luan” se, Rezart Veleshnja do të jetë prurja e re e emisionit.

“Shiko kush Luan” rikthehet më 28 shtator

Telegrafi - 19.09.2019

Emisioni “Shiko kush Luan”, i cili vitin e kaluar tejkaloi pritshmëritë, do vazhdojë edhe sivjet. Prurja televizive e Luana Vjollcës në Top Channel edhe këtë vit do i befasojë fansat me puntata nga ...

Luana Vjollca tregon kur do të fillojë ‘Shiko kush Luan’ dhe prezanton partnerin e ri

Botasot - 19.09.2019

Nuk do të prisni gjatë për emisionin e Luana Vjollcës në Top Channel. Më datë 28 shtator, të shtunën e ardhshme rikthehet në ekranin e Top-it emisioni me lojëra zbavitese.

Luana Vjollca zbulon prurjen e re në emisionin e saj (VIDEO)

Tetova Sot - 19.09.2019

Prej disa ditësh Luana ka bërë të ditur se po punonte për rikthimin në ekran ndërsa sot moderatorja ka zbuluar se do rikthehet me sezonin e tretë të programit të saj “Shiko kush luan”.

Luana Vjollca poston foton seksi me bikini të vogla, plasin komentet

Botasot - 16.09.2019

Luana Vjollca ka festuar me një foto provokuese, faktin që fansat e saj po shtohen dita ditës në ‘Instagram’. Ajo ka treguar se tashmë numëron plot 1.6 milionë ndjekës.