TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shaqiri nis pushimet: Koha për të mbushur baterinë!

LajmiFundit - 12.06.2019

Xherdan Shaqiri fitoi Ligën e Kampionëve me Liverpoolin për herë të dytë në karrierën e tij. Futbollisti shqiptar luajti një rol të veçantë në këtë triumf të skuadrës angleze, sidomos në përmbysjen e ...

Shaqiri: Erdhi koha t’i rimbush bateritë

Gazeta Express - 12.06.2019

Xherdan Shaqiri e mbylli sezonin 2018/19 në mënyrë të mrekullueshme me Liverpoolin dhe Zvicrën dhe tani nuk dëshiron të humbë kohë para fillimit të sezonit të ardhshëm por t’i mbushë bateritë.

UEFA e rikujton golin e jashtëzakonshëm të Shaqirit para tetë vjetëve

Gazeta Express - 11.06.2019

Tani që janë duke u zhvilluar ndeshjet e Kombëtareve U-21 në kuadër të kualifikimit për Kampionatin Evropian, UEFA i ka rikujtuar disa ndër momentet më mbresëlënëse të këtij turneu, përfshirë këtu ...

Shaqiri: Është koha të mbush bateritë

Albeu.com - 12.06.2019

Xherdan Shaqiri e mbylli sezonin 2018/19 në mënyrë të mrekullueshme me Liverpoolin dhe Zvicrën dhe tani nuk dëshiron të humbë kohë para fillimit të sezonit të ardhshëm por t’i mbushë bateritë.

UEFA e rikujton golin e jashtëzakonshëm të Shaqirit para tetë vjetëve

Zhurnal - 11.06.2019

Tani që janë duke u zhvilluar ndeshjet e Kombëtareve U-21 në kuadër të kualifikimit për Kampionatin Evropian, UEFA i ka rikujtuar disa ndër momentet më mbresëlënëse të këtij turneu, përfshirë këtu ...