TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO/ Propozoi të dashurën nën ujë, mbytet tragjikisht

Java News - 21.09.2019

Kërkoi që të surprizonte të dashurën e tij duke e propozuar nën ujë, por djali e pëson tragjikisht dhe mbytet. Ngjarja ka ndodhur në Tanzani, ku Steven Weber Jr.

E dashura tregon momentin kur i propozoi i dashuri, vetëm pak momente para se të mbytej në ujë

Telegrafi - 21.09.2019

Steven Weber Jr. nga Louisiana e Shteteve të Bashkuara, është mbytur në ujë derisa po i propozonte martesë të dashurës Kenesha Antoine, derisa ndodheshin për pushime në Tanzani.

VIDEO/ Mbytet i riu teksa po i propozonte të dashurës për martesë nën ujë

Gazeta Tema - 21.09.2019

Një burrë nga Luiziana u mbyt ndërsa i propozonte për martesë të dashurës së tij nën ujë. Steven Weber Jr. dhe Kenesha Antoine ishin me pushime në Tanzani kur ndodhi incidenti tragjik.

Po i propozonte të dashurës nën ujë për martesë, ndodh ajo që nuk pritej. Rrëqeth me mesazhin: S’dole kurrë nga ajo ...

SOT - 21.09.2019

Një burrë nga Luiziana u mbyt ndërsa i propozonte për martesë të dashurës së tij nën ujë. Steven Weber Jr. dhe Kenesha Antoine ishin me pushime në Tanzani kur ndodhi incidenti tragjik.

Po i propozonte të dashurës nën ujë për martesë, mbytet

Botasot - 21.09.2019

Një burrë nga Luiziana u mbyt ndërsa i propozonte për martesë të dashurës së tij nën ujë. Steven Weber Jr. dhe Kenesha Antoine ishin me pushime në Tanzani kur ndodhi incidenti tragjik.

Vdes ndërsa po i propozonte nën ujë të dashurës për martesë

Zeri - 21.09.2019

Steven Weber Jr. nga Luisiana e Shteteve të Bashkuara, është mbytur në ujë derisa po i propozonte martesë të dashurës Kenesha Antoine, derisa ndodheshin për pushime në Tanzani.