TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Izet Haxhia: Roli i Jaho Mulosmanit në vrasjen e Azemit. Ekzekutimi i tij do t’i hapte rrugën një kryeministri të ...

Gazeta Tema - 12.03.2018

Izet Haxhia tregon ne nje per “Panorama” pse u vra Azem Hajdari dhe zbulon rolin e Jaho Mulosmanit ne te, duke dhene detaje nga menyra se si (sipas tij) e perpunoi Fatos Klosi.

Izet Haxhia-Berishës: Çfarë të tha mbesa para se të vritej Azemi, po dëshmitarja si vdiq?!

Java News - 12.03.2018

Izet Haxhia i ka drejtuar disa pyetje publike Sali Berishës, për vrasjen e Azem Hajdarit. Ai flet për një dëshmitare që sipas ish-truprojës së Berishës vdiq në mënyrë të mistershme.

Izet Haxhia: Pse duhej rrëzuar Nano, roli i Jaho Mulosmanit në vrasjen e Azemit, Klosi e përdori ndërmjetës

LajmiFundit - 12.03.2018

“Nano duhej rrëzuar sepse po pengonte trafikun e armëve në drejtim të Kosovës që ishte monopol i ‘grupit të Rognerit’ të mbështetur fuqimisht nga SHIK-u dhe Fatos Klosi.

Izet Haxhia-Berishës: Çfarë të tha mbesa para se të vritej Azemi, po dëshmitarja si vdiq?!

Zhurnal - 12.03.2018

Izet Haxhia-Berishës: Çfarë të tha mbesa para se të vritej Azemi, po dëshmitarja si vdiq?! Tiranë, 12 mars - Izet Haxhia i ka drejtuar disa pyetje publike Sali Berishës, për vrasjen e Azem Hajdarit.

Izet Haxhia: Roli i Jaho Mulosmanit në vrasjen e Azemit, Klosi e përdori si ndërmjetës me Haklajt

BalkanWeb - 14.03.2018

Ish-truproja personal i Sali Berishës, Ismet Haxhia, në një rrëfim ekskluziv për “Panorama”, nga Turqia, rrëfen ofertat që ka pasur nga ish-kreu i SHIK-ut, Fatos Klosi, për të dëshmuar kundër ...