TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hapet tjetër hetim ndaj Shullazit, dëshmon sërish Ylvi Beqja

Mapo - 06.12.2018

Për 40 minuta me radhë, biznesmeni Ylvi Beqja, dëshmitar i mbrojtur i drejtësisë për dosjen “Shullazi” dha shpjegime në Prokurorinë e Tiranës. Ai u pyet për llogari të një hetimi të nisur ndaj ...

Prokuroria hetim pasurisë së Emiliano Shullazit

LajmiFundit - 06.12.2018

Transferohet në Prokurorinë e Tiranës përplasja mes Emiliano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqja. Pavarësisht se është dëshmitar i mbrojtur i drejtësisë, Ylvi Beqja është edhe vetë në hetim, pasi ka ...

“Shullazi”, Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Top Channel - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...

Gjygji “Shullazi”, flet biznesmeni Ylvi Beqja

RTSH - 06.12.2018

Prokuroria po heton për pastrim parash Emiljano Shullazin, i cili është dënuar me 14 vite burg si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, nërsa duket se dëshmitar kyç në këtë proces të ri do të ...

Ylvi Beqaj sërish në prokurori, nis hetimi pasuror për Emiliano Shullazin

Java News - 06.12.2018

Me statusin e dëshmitarit të mbrojtur Ylvi Beqaj, biznesmeni që me dëshminë e tij çoi në burg Emiliano Shullazin dhe bandën e tij, këtë të enjte është paraqitur në prokurorinë e Tiranës për të dhënë ...

Gjyqi për Emiljano Shullazin, Prokuroria shton edhe një tjetër akuzë

SOT - 06.12.2018

Prokuroria po heton për pastrim parash Emiljano Shullazin, i cili është dënuar për 17 vite burg si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal Ndërkohë edhe në këtë seancë ka mbërritur dhe biznesmeni ...

Akuzat për pastrim parash/ Ylvi Beqja dëshmon kundër Shullazit

Durres Lajm - 06.12.2018

Biznesmeni Ylvi Beqja është rikthyer në prokurorinë e Tiranës, këtë herë për të dëshmuar në kuadër të një hetimi të ri ndaj Emiljano Shullazit. Me ndryshimet e reja ligjore janë Prokuroritë e ...

“Shullazi”, Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Botasot - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...

‘Shullazi’/ Prokuroria pyet sërish dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja

Mapo - 06.12.2018

Dëshmitari i drejtësisë, Ylvi Beqja, u pyet në Prokurorinë e Tiranës dhe sërish për Shullazin. I pandashëm nga truprojat, Beqja vazhdon të konisderohet i rëndësishëm për Prokurorinë, përderisa akuza ...