TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtare/ “Top Channel” shkarkon Sokol Ballën si drejtor Informacioni

BalkanWeb - 14.11.2017

Jo vetëm gazetarë e moderatorë të njohur, “furtuna” e nisur në televizionin kombëtar Top Channel ka marrë përpara edhe Drejtorin e Informacionit. Që prej mesditës së sotme Sokol Balla nuk do të jetë ...

Pas shkarkimit të Sokol Ballës, vjen largimi tjetër nga Top Channel

LajmiFundit - 14.11.2017

Një luftë e hapur me Edi Ramën i ka kushtuar vendin drejtorit të Informacionit në Top Channel, Sokol Balla. Pronarët e televizionit kanë vendosur që ta largojnë Ballën.

Shkarkimi i Sokol Ballës nga Top Channel, Berisha: Kurbani i fundit i Ramës?

LajmiFundit - 14.11.2017

Shkarkimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizionin Kombëtar “Top Channel”, Sokol Balla, ka sjellë reagimin e parë të një politikani. Sali Berisha shtron pyetjen nëse ky është ‘kurbani ...

Berisha për pezullimin e Ballës: Kurbani i fundit i Noriegës

Albeu.com - 14.11.2017

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për shkarkimin e Drejtorit të lajmeve në Top Channel, Sokol ballës . Sipas tij pas këtij pezulli është Kryeministri Edi Rama ...

Pasi e akuzoi “puçist”, Berisha mbron Sokol Ballën

Java News - 14.11.2017

Sali Berisha ka reaguar mbi lajmin se Sokol Balla nuk është më drejtor informacioni i Top Channel. “Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe ...

TCH: Sokol Balla vazhdon Top Story-n! Berisha: U bë kurban

Mapo - 14.11.2017

Top Channel ka konfirmuar se Sokol Balla nuk do jetë më drejtor informacioni. Në një lajm të shkurtër online, TCH thotë se Balla vazhdon emisionin Top Story.

Sokol Balla largohet si drejtor informacioni, vazhdon drejtimin e ‘Top Story’

Java News - 14.11.2017

Sokol Balla largohet nga detyra e Drejtorit të Informacionit të Top Channel. Gazetari Endri Xhafo do të jetë i komanduar në këtë detyrë për një periudhë të pacaktuar kohore ende.

Pezullimi i Sokol Ballës nga Top Channel, Berisha: Kurbani i fundit i Noriegës

BalkanWeb - 14.11.2017

TIRANË- Pezullimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizonin Kombëtar “Top Channel” ka sjellë reagimin e parë të një politikani. Ish-kryeministri Sali Berisha komenton largimin e Ballës ...

Zbardhen arsyet, ja pse Top Channel vendosi të shkarkojë Sokol Ballën

LajmiFundit - 14.11.2017

Konflikti mes Edi Ramës dhe Top Channel ka prodhuar efektin e parë, jo brenda qeverisë, por brenda televizionit. Burime për Syri.net bëjnë me dije se pronarja e Top Channel ka vendosur të shkarkojë ...

“Top Channel” shkarkon Sokol Ballën si drejtor informacioni

BalkanWeb - 14.11.2017

Jo vetëm gazetarë e moderatorë të njohur, “furtuna” e nisur në televizionin kombëtar Top Channel ka marrë përpara edhe Drejtorin e Informacionit. “BalkanWeb” mëson se që prej mesditës së sotme Sokol ...

"Top Channel" shkarkon Sokol Ballën

Albeu.com - 14.11.2017

Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas largimit të disa gazetarëve, moderatorëve e aktorë të njohur, edhe Sokol Balla është ...

Sokol Balla largohet nga detyra e drejtorit të lajmeve në Top Channel

LajmiFundit - 14.11.2017

Sokol Balla është larguar nga detyra e drejtorit të Informacionit në Top Channel. Burime nga televizioni kanë bërë të ditur se vendimi është marrë nga pronarët e kanalit kombëtar.

Sokol Balla largohet nga Top-Channel, ja kush do ta zëvendësoj

Ina - 14.11.2017

“Furtunë” në gjigantin mediatik Top Channel. Top Channel ka shkarkuar nga detyra drejtorin e informacionit Sokol Balla. Në vend të tij, mëson newsbomb.al është emëruar Endri Xhafo, i larguar 2 muaj ...

Sokol Balla largohet si drejtor lajmesh, kush e zëvendëson

Mapo - 14.11.2017

“Furtuna” që ka kohë në Top Channel, te cilit i jane larguar disa gazetare te njohur por edhe aktore, duket se ka prekur edhe Sokol Ballen, i cili deri me sot mbante postin e drejtorit te ...

Zbulohet arsyeja, ja pse Top Channel shkarkoi Sokol Ballën

Durres Lajm - 14.11.2017

Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ky është drejtori i ri i informacionit Teksa ka lindur një “luftë” mes kryeministrit Edi Rama dhe televizionit kombëtar Top Channel, vijnë edhe kokat e para “të ...

Top Channel shkarkon Sokol Ballën, ky është drejtori i ri i informacionit

Durres Lajm - 14.11.2017

Televizioni Top Channel ka shkarkuar drejtorin e informacionit, Sokol Balla. Ai është një nga emrat më të njohur të Top Channel e gjithashtu autor i një prej programeve më të rëndësishëm të këtij ...

Jo vetëm Balla, cili gazetar tjetër është shkarkuar në Top Channel

Albeu.com - 14.11.2017

Drejtori i lajmeve në Top CHannel Taulant Ballaka vetëm pak që është shkarkuar nga pozicioni i tij dhe sipas akuzave, dyshohet se për shkak të krisjeve të marrëdhënieve të Ramës me televizionin.

Top Channel reagon për shkarkimin e Sokol Ballës

Albeu.com - 14.11.2017

Drejtori i lajmeve në Top Channel Taulant Balla ka vetëm pak minuta që është shkarkuar nga pozicioni i tij dhe sipas akuzave, dyshohet se ky shkarkim vjen si shkak i krisjeve të marrëdhënieve të ...

Rama, arsyeja pse "Top Channel" shkarkoi Ballën?

Albeu.com - 14.11.2017

Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas largimit të disa gazetarëve, moderatorëve e aktorë të njohur, edhe Sokol Balla është ...

“Top Channel” shkarkon Sokol Ballën

Ina - 14.11.2017

Pavarësisht se është një ndër televizonet më të mëdha në vend, Top Channel gjendet në një krizë të vërtetë. Pas largimit të disa gazetarëve, moderatorëve e aktorë të njohur, edhe Sokol Balla është ...