TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agravon situata në Borsh, zjarri rrezikon 350 krerë dele, zjarrfikësit nuk mund të ndërhyjnë

SOT - 13.08.2019

Një zjarr ka përfshirë pasditen e sotme kullotat verore të Borshit. Ato janë përhapur në të gjithë zonën. Mësohet se nga zjarri rrezikohen edhe një tufë krerësh prej 350 delesh.

Përfshihet nga flakët mali në Borsh, zjarrfikësit e kanë të pamundur të ndërhyjnë

Gazeta Express - 13.08.2019

Një zjarr i madh ka përfshirë zonën turistike të Borshit, në Sarandë. Mësohet se zjarri ka përfshirë disa zona kullote në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Rikthehen zjarret në Shqipëri, flakët pushtojnë malin e Borshit

SOT - 13.08.2019

Një zjarr masiv ka përfshirë sipërfaqe të mëdha pyjore në malin e Borshit mbrëmjen e sotme, ndërsa nuk dihen arsyet e kësaj ngjarje nëse kanë qenë të qëllimshme apo aksidentale duke mos përjashtuar ...

Zjarr i madh në Borsh

ABC News - 13.08.2019

Një zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe kullote në mal midis Borshit edhe Piqerasit. Për shkak të terrenit të vështire është e pamundur që atje të shkojnë mjetet zjarrfikëse.

Video/ Zjarr i madh në Borsh, e pamundur ndërhyrja e zjarrfikëseve

BalkanWeb - 13.08.2019

Një zjarr i madh ka përfshirë këtë mbrëmje zonën turistike të Borshit, në Sarandë. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe kullote në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Pamje të reja të skafit që u dogj në Borsh (video)

Top Channel - 13.08.2019

Një skaf ka marrë flakë në Borsh të Himarës. Mjeti është në pronësi të shtetasit M.V., dhe flakët janë shfaqur rreth orës 11:30. Si pasojë e flakëve, nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme të pjesshme ...

Panik në Borsh, skafi merr flakë pak metra larg bregut (VIDEO)

Albeu.com - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në plazhin e Borshit duke shkaktuar kuriozitetin e pushuesve, të cilët janë mbledhur për të parë dhe filmuar ngjarjen.

Fotot+Video/ Skafi digjet në mes të detit në Borsh, panik tek pushuesit. Policia jep detajet dhe tregon në pronësi të ...

SOT - 13.08.2019

Policia jep detajet e para lidhur me ngjarjen e ndodhur në Borsh, ku një skaf është djegur në mes të detit. Kjo ka ndodhur mesditën e sotme. Policia bën me dije se skafi që ka marrë flakë është në ...

Foto/ Merr flakë skafi në Borsh

Top Channel - 13.08.2019

Një skaf ka marrë flakë në Borsh të Himarës. Mjeti është në pronësi të shtetasit M.V., dhe flakët janë shfaqur rreth orës 11:30. Si pasojë e flakëve, nuk ka dëme në njerëz por vetëm dëme të pjesshme ...

Borsh/Merr flakë skafi, hidhen në det personat

ABC News - 13.08.2019

Një skaf u përfshi nga flakët në plazhin e Borshit mesditën e sotme. Por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. Ata që ndodheshin në skaf u hodhën menjëherë në det.

Panik në Borsh, skafi shpërthen në flakë

Gazeta Express - 13.08.2019

Mesditën e sotme një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në skaf, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Panik në plazhin e Borshit, digjet skafi në mes të detit

BalkanWeb - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Panik në Borsh, skafi përfshihet nga flakët në mes të detit (Video)

Mapo - 13.08.2019

Një skaf ka marrë zjarr mesditën e sotme në sy të qindra pushuesve në plazhin e Borshit. Referuar burimeve nga vendngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Skafi merr flakë në mes të detit, panik te pushuesit

Durres Lajm - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit, çka ka shkaktuar panik te pushuesit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Përfshihet nga flakët mali në Borsh, zjarrfikësit e kanë të pamundur të ndërhyjnë

Botasot - 14.08.2019

Një zjarr i madh ka përfshirë zonën turistike të Borshit, në Sarandë. Mësohet se zjarri ka përfshirë disa zona kullote në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Video/ zja.rr i madh në Borsh, e pamundur ndërhyrja e zja.rrfikëseve

Medial - 13.08.2019

Një zjarr i madh ka përfshirë këtë mbrëmje zonën turistike të Borshit. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe kullote në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Skafi shpërthen në flakë në plazhin e Borshit në afërsi të Vlorës

Alsat - 13.08.2019

Mëngjesin e sotëm, një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit në afërsi të qytetit të Vlroës, duke u djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur shumë pranë bregdetit duke alarmuar pushuesit.

Skafi në bregdetin shqiptar shpërthen në flakë, policia nis hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

SOT - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët në plazhin e Borshit. Fatmirësisht nga ky incident i ndodhur mesditën e sotme raportohet se nuk ka të lënduar. Nuk dihen ende arsyet që kanë shkaktuar zjarrin në ...

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Zeri - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Zjarr i madh në Borsh, zjarrfikësja nuk ndërhyn prej terrenit

Mapo - 13.08.2019

Një zjarr i madh ka përfshirë këtë mbrëmje zonën turistike të Borshit, në Sarandë. Raportohet se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe kullote në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Botasot - 13.08.2019

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit. Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.