TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

Alsat - 15.04.2019

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga ...

Pas grabitjes “Tutunska Banka”, qetëson klientët

Alsat - 15.04.2019

Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë.

Grabitje e armatosur në “NLB Bankë” në Çair

Portalb - 15.04.2019

Forca të armatosura sot në mëngjes kanë kryer vjedhje të rëndë në “Tutunska Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku është marrë, deri tani, shumë e panjohur e të hollave, transmeton ...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair

Telegrafi - 15.04.2019

Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ...

Një “Golf 5” i djegur është gjetur te varrezat e Butelit, mendohet se e kanë vozitur grabitësit e NLB Bankës

Portalb - 15.04.2019

Dy orë pas grabitjes së armatosur në “Tutunska Bankë” në Çair, te varrezat e Butelit policia e ka gjetur një veturë të djegur e markës “Golf 5”, për të cilën besohet se është e grabitësve, shkruan ...

Grabitës të armatosur vjedhin një bankë në Çair

Idividi - 15.04.2019

Shkup, 15 prill 2019 (MIA) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në “NLB Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave.

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Almakos - 15.04.2019

Alsat 2019-04-15T12:28:29+02:00 Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit ...

(FOTO) Gjendet vetura e djegur me të cilën u vodh Tutunska Banka

Gazeta Express - 15.04.2019

Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi hajnat ...

Tre persona me kallashnikov hyjnë në “Tutunska Banka” në Shkup

Gazeta Express - 15.04.2019

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsatit nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të ...

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

Almakos - 15.04.2019

Alsat 2019-04-15T11:34:17+02:00 Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe ...

Vidhet Tutunska Banka në Butel

Tetova Sot - 15.04.2019

Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

Almakos - 15.04.2019

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. The post Ekskluzive: Video nga djegia e makinës appeared first on ALSAT-M ...

Pas grabitjes “Tutunska Banka”, qetëson klientët

Almakos - 15.04.2019

S A 2019-04-15T13:31:26+02:00 Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë.

Grabitje e armatosur në ekspoziturën e Bankës NLB në Çair (PLT)

Medial - 15.04.2019

Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në Bankën NLB në rrugën “Ferid Bajram” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave.

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Alsat - 15.04.2019

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen.

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka (FOTO)

Tetova Sot - 15.04.2019

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi ...

Tre persona me kallashnikov hyjnë në “Tutunska Banka” në Shkup

Ina - 15.04.2019

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre ...

Grabitje e armatosur në filialin e “Tutunska Banka” në Butel

Alsat - 15.04.2019

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

Tetova Sot - 15.04.2019

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. ...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës

Shqipmedia - 15.04.2019

Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen.

Gjendet në Butel vetura e dje.gur me të cilën u v.odh Tutunska Banka në Çair

Antpress - 15.04.2019

Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme dy orë pasi hajnat ...

Grabitje e armatosur në filialin e “Tutunska Banka” në Butel

Shqipmedia - 15.04.2019

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsatit nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të ...

Grabitje e armatosur në filialin e bankës Tutunska në Butel

Botasot - 15.04.2019

Një filial i bankës Tutunska në Butel, ka rënë pre e grabitje të armatosur paraditen e sotme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta të policisë dhe po kqyrin vendin e ngjarjes.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

Ina - 15.04.2019

Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga ...

Grabitja e armatosur në filialin e “NLB”-së në Butel (DETAJE)

Medial - 15.04.2019

Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsat- M nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të ...

Maqedoni e Veriut/ Grabitet banka, autorët marrin 100 mijë €

BalkanWeb - 15.04.2019

Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të ...