TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Reali afër transferimit të Alcantaras

Koha.net - 10.08.2018

Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara mund të kthehet përsëri në La Liga. Sipas raportimeve të Onda Cero, Reali tashmë ka arritur marrëveshje me mesfushorin spanjoll i cili aktualisht është pjesë e ...

E fundit nga Spanja: Reali arrin marrëveshje për transferimin e zbulimit të Barcelonës!

Lajmi.net - 10.08.2018

Alcantara pritet t'i kushtojë Real Madridit rreth 50 milionë euro. Real Madridi bën një goditje të papritur. Sipas “El Transistor”, Reali ka arritur marrëveshje për transferimin e Thiago Alcatnaras, ...

Real Madridi ka marrëveshje me Alcantaran?

Telegrafi - 10.08.2018

Klubi spanjoll, Real Madridi thuhet se ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Bayern Munichut, spanjollin Thiago Alcantara. Mbretërit janë në kërkim të një mesfushori të ri para fillimit të sezonit ...

Isco zbulon planin e Perezit

Botasot - 09.08.2018

Ende mund të ndodhin shumë gjëra te Real Madrid. Klubi bardhë ka shumë fronte të hapura dhe në dhomat e zhveshjes janë në pritje të asaj që do të ndodhi me përforcimet.

Real Madridi ka marrëveshje me Alcantaran?

Botasot - 10.08.2018

Klubi spanjoll, Real Madridi thuhet se ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Bayern Munichut, spanjollin Thiago Alcantara. Mbretërit janë në kërkim të një mesfushori të ri para fillimit të sezonit ...

Isco zbulon planin e Perezit

Tetova Sot - 09.08.2018

Ende mund të ndodhin shumë gjëra te Real Madrid. Klubi bardhë ka shumë fronte të hapura dhe në dhomat e zhveshjes janë në pritje të asaj që do të ndodhi me përforcimet.

Alcantara në krye të listës së Real Madridit

Telegrafi - 08.08.2018

Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, është në krye të listës së Real Madridit që ta përforcojë mesfushën. Lajmin e bën të ditur e përditshmja AS që e sheh mesfushorin drejt Real Madridit.

Reali gjen menjëherë zëvendësuesin e Kovaçiqit

Koha.net - 08.08.2018

Real Madridi raportohet se po i sheh Miralem Pjaniqin e Juventusit dhe Thiago Alcantaran e Bayernit si zëvendësues potencial të Mateo Kovaçiqit. Kroati është shumë afër kalimit te Chelsea në formë ...