TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Xhensila ?nusja? ideale për shtëpi, e kush e dinte? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.10.2017

Padyshim që Xhensila dhe Besi janë një nga ciftet më të dashura për publikun sidomos pasi organizuan dhe ndanë me publikun castet më të bukura nda dasma e tyre.

Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi

Lajmi.net - 12.10.2017

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar. Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet, shkruan lajmi.net ...

Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', ja çfarë bën për Besin

Gazeta Express - 12.10.2017

Ata janë nja nga çiftet më të njohur dhe më të përfolur të ...

Xhensila Myrtezaj “tronditë” me fotografitë e saj të fundit (Foto)

Zhurnal - 10.10.2017

Xhensila Myrtezaj “tronditë” me fotografitë e saj të fundit (Foto) Loading... Pas pluhurit që ngriti dasma e saj me Bes Kallakun, ajo prapë ka vendosur që të mos u lëshoj rend të tjerëve për diskutim.

Xhensila me shumë stil dhe elegancë në imazhet e fundit

Lajmi.net - 10.10.2017

. Këngëtarja Xhensila Myrtezaj pas martesës ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale. Në fotografitë e fundit ajo vjen e veshur me një kostum blu, në të cilin duket një zonjë e ...