TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plagoset me armë zjarri një person në Istog

Botasot - 11.10.2018

Një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Muzhevinë të Istogut. Me këtë rast policia ka arrestuar dy persona, pasi njëri prej tyre për motive ende të panjohura e ka qëlluar me armë zjarri ...

Një i plagosur në Istog, policia arreston dorasin

Zeri - 11.10.2018

Në fshatin Muzhevinë të Istogut, dje pasdite është plagosur një person. Nga Policia Rajonale e Pejës kanë thënë për Gazetën Express se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa i dyshuari ...

Emri i të plagosurit në Istog dhe personi që dyshohet se e ka bërë këtë vepër

Botasot - 11.10.2018

(E plotësuar) - Një person është plagosur pasditën e djeshme në Istog. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Muzhevinë. Emri i të plagosurit është Ukë Idrizaj.

Një i plagosur në Istog, policia arreston dorasin

Gazeta Express - 11.10.2018

Në fshatin Muzhevinë të Istogut, dje pasdite është plagosur një person. Nga Policia Rajonale e Pejës kanë thënë për Gazetën Express se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa i dyshuari ...

Plagoset me armë zjarri  një person në Istog

Lajmi.net - 11.10.2018

Një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Muzhevinë të Istogut. Me këtë rast policia ka arrestuar dy persona, pasi njëri prej tyre për motive ende të panjohura e ka qëlluar me armë zjarri ...

Një i plagosur në Istog, policia arreston të dyshuarin

Lajmi.net - 11.10.2018

Rreth orës 17:00 të ditës së djeshme në fshatin Muzhevinë të Istogut është plagosur një person. Në fshatin Muzhevinë të Istogut pasditen e djeshme është plagosur në këmbë një person mirëpo, ...