TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vëllai i Dybalas: Jo vetëm Paulo por shumë lojtarë do të largohen nga Juventus

Gazeta Express - 16.05.2019

Vëllai dhe menaxheri i Paulo Dybalas, Gustavo ka njoftuar se ka gjasa të mëdha që sulmuesi argjentinas të largohet nga Juventusit këtë verë. Ai ka shkuar edhe më larg, saqë ka pohuar se shumë ...

Vëllai i Dybala vë alarmin: Nuk është i vetmi që do largohet

BalkanWeb - 16.05.2019

Paulo Dybala është një nga yjet e Juves që gjithnjë e më shumë po flitet se do të largohet nga Torino në fund të sezonit, kjo e kushtëzuar shumë nga raporti që argjentinasi ka me trajnerin Allegri.

Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus

Albeu.com - 16.05.2019

Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus , ai ka nevojë për ndryshim Shanset e Paulo Dybalas që të qëndrojë te Juventus edhe sezonin e ardhshëm janë shumë të ...

Atletico e gjen te Juventusi pasardhësin e Griezmannit

Koha.net - 16.05.2019

Largimi i Antoine Griezmann do të lë një boshllëk të madh në sulmin e Atletico Madridit, megjithatë klubi spanjoll tashmë është hedhur në sulm për të gjetur pasardhësin e tij.

Vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet, s’mund të luajë me Ronaldon

SuperSport - 16.05.2019

Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në ...

Konfirmohet e ardhmja e Paulo Dybalas

Botasot - 16.05.2019

Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo ka njoftuar se ka një shans shumë të madh që ai të largohet nga Juventusi, pasi dëshiron ndryshim. Gustavo ndër të tjera zbuloi se ka shumë futbollistë të pakënaqur ...

Vëllai i Dybalas, Gustavo: Paulo ka gjasa që të largohet nga Juventusi

Telegrafi - 16.05.2019

Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa ...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit

Telegrafi - 15.05.2019

Sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala, do t’i ofrohet mundësia e transferimit në Spanjë këtë verë. Sipas drejtuesit të Okdiarios, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito, ai ka zbuluar se ...

Atletico pas Dybalas

Koha.net - 15.05.2019

Skuadra e Atletico Madridit edhe zyrtarisht ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala. "Marca" raporton të mërkurën se Atletico është i gatshëm të paguajë rreth 90 ...

Rënia e Dybalas nën shoqërinë e Ronaldos

Zeri - 15.05.2019

Paulo Dybala ka mbetur i lënë pas dore në sulmin e Juventusit këtë edicion. Argjentinasi i talentuar ka qenë njeriu kryesor i Juventusit gjatë viteve të fundit, por ndryshimet taktike pas ardhjes së ...

Plas te Juventusi, vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet ai dhe të tjerë, s’mund të luajë me Ronaldon

Gazeta Tema - 16.05.2019

Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në ...

Vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet, s’mund të luajë me Ronaldon!

LajmiFundit - 16.05.2019

Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në ...