TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Danimarkë/ Kandidati për deputet, fushatë elektorale në Pornhub

Mapo - 16.05.2019

Një ish-atlet olimpik danez i cili po kandidon për deputet, Joachim B.Oslen, ka gjetur një mënyrë mjaft interesante dhe njëherazi të çuditshme përsa i takon mbledhjes së mbështetjes elektorale.

Zgjedhjet në Danimarkë, një kandidat bën fushatë në Pornhub

Top Channel - 16.05.2019

Joachim B. Olsen, një ish atlet olimpik, ka vendosur të mbledhë mbështetjen elektorale duke vendosur reklama në fund të filmave pornografikë. Misioni i një fushate elektorale është të mbledhë ...

“Kur të përfundoni videon votoni për mua”, kandidati për deputet bën fushatë elektorale në Pornhub

Gazeta Tema - 16.05.2019

Misioni i një fushate elektorale është të mbledhë mbështetjen me një mesazh të guximshëm dhe origjinal. Dhe Joachim B. Olsen, ish peshëngritës danez me Partinë Liberale, duket se ka pasur sukses në ...

Ndodh edhe kjo: Një kandidat bën fushatë elektorale në Pornhub

Gazeta Express - 16.05.2019

Joachim B. Olsen, një ish atlet olimpik, ka vendosur të mbledhë mbështetjen elektorale duke vendosur reklama në fund të filmave pornografikë. Misioni i një fushate elektorale është të mbledhë ...