TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Katica Janeva mbahet në spital – vetë do të paguaj harxhimet

Flaka - 10.10.2019

Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva po mbahet sot në Klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtutjeshme, si paciente në gjendje të dyshuar para-infarkt, tha avokatja e saj Irena Fërçkoska, përcjell ...

Mediat në Maqedoninë e Veriut: Gjendja shëndetësore e Katica Janevës është shumë e rëndë

BalkanWeb - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva, për shkak të gjendjes shëndetësore ka kërkuar vazhdimisht trajtim mjekësor, ndërsa autoritetet thonë se ajo do të trajtohet përfundimisht në klinikën “Zhan ...

Edhe Katica Janeva nuk ndjehet mirë, do të kryejë kontroll në klinikën “Zhan Mitrev”

Portalb - 10.10.2019

Ish-Prokurorja Speciale Katica Janeva, e cila është në paraburgim, mori dje një takikardi të rëndë dhe administrata e burgut ka vlerësuar që ajo duhet të ekzaminohet sot kardiologjikisht, një shërbim ...

Janeva shtrohet në “Zhan Mitrev”, dyshojnë për gjendje para infarktit

Medial - 10.10.2019

Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para ...

Katica Janeva është në gjendje të keqe shëndetësore

Flaka - 10.10.2019

Ish-kryeprokurorja Speciale e cila ndodhet në paraburgim si e dyshuara e tretë për rastin “Reket”, sot do të dërgohet në Spitalin e kardiologjisë. Irena Frçkoska për TV21, tha se i është nënshtruar ...

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor

Telegrafi - 10.10.2019

Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore.

Janeva do të kryejë ekzaminim kardiologjik në klinikën “Zhan Mitrev”

Medial - 10.10.2019

Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-prokurorja speciale Katica Janeva, sot nga burgu hetues do të dërgohet në klinikën “Zhan Mitrev” ku ajo do t’i nënshtrohet një ekzaminimi kardiologjik internist, ...

Katica Janeva e sëmurë, ja në cilin spital do të dërgohet me urgjencë

Ina - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën ...

Katica Janeva e sëmurë, ja në cilin spital do të dërgohet me urgjencë

Tetova Sot - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot përfundimisht do të dërgohet në klinikën ...

Katica Janeva përfundon në spital

Alsat - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan ...

Ish kryeprokurorja speciale Janeva, nga burgu i Shutkës përfundon në spital

Gazeta Express - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, sot ka përfunduar në klinikën private “Zhan ...

Janeva del nga burgu për kontroll mjekësor

Botasot - 10.10.2019

Avokatja e Katica Janeva, Irena Frçkovska sot vërtetoi se Janeva nga burgi do të transferohet në klinikën ‘Zhan Mitrev’ ku do të ketë kontroll mjekësore.

Janeva e sëmurë, do të qëndrojë për trajtim në klinikën “Zhan Mitrev”

Alsat - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor, është dërguar në klinikën “Zhan Mitrev”, ku dhe ...

Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital

Albeu.com - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor.

Katica Janeva në Klinikën e “Zhan Mitrevit”, ja nga çka është në rrezik?

Ina - 10.10.2019

Ish-Prokurorja Publike Speciale, Katica Janeva sot është shtruar në klinikën “Zhan Mitrev” për ndjekje të mëtejme, si paciente me dyshimin se është në gjendje para infarktit, deklaroi për MIA-n ...

E përfshirë në zhvatje, ish-prokurores së lartë të Maqedonisë së Veriut i ndodh ajo që nuk pritej

SOT - 10.10.2019

Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vazhdueshme për trajtim mjekësor.