TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çiljeta s’resht së treguari devotshmërinë ndaj fesë islame

Mapo - 12.07.2019

Çiljeta Xhilaga është e vendosur që të tregojë devotshmërinë e saj ndaj fesë myslimane. Këngëtarja ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet e mbuluar me shami, ndërkohë që shkruan: “Fjalët e njerëzve ...

Çiljeta mbulohet sërish si besimtare e devotshme e islamit, publikon foto

Gazeta Express - 12.07.2019

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami, ndërsa agjëroi edhe muajin e Ramazanit.

Çiljeta, nënë për herë të dytë? Po dhe po!

Durres Lajm - 11.07.2019

Së fundmi, në një intervistë për “Mirage”, Çiljeta ka rrëfyer diçka më shumë përsa i përket jetës së saj private dhe planeve të së ardhmes. E pyetur nëse ka ndërmend të bëhet sërish nënë, këngëtarja ...

Çiljeta mbulohet me shami, nxjerr foto duke falur namazin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga tërhoqi vëmendjen e mediave rozë, për shkak se u shfaq e mbuluar në shami , ndërsa agjëroi edhe muajin e Ramazanit.