TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1 (VIDEO)

Zhurnal - 12.10.2017

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1 (VIDEO) Loading... Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre të ri. Kënga mbanë titullin 'Gjini Gjini' dhe është kompletuar me videoklip, i cili ...

DJ Blunt dhe Real 1 sjellin këngën “Gjini gjini” (Video)

Almakos - 12.10.2017

Reperët e njohur, DJ Blunt dhe Real 1 kanë sjell në treg projektin e tyre më të ri muzikor. “Gjini gjini”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me klip.

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

Koha.net - 12.10.2017

Dyshja e njohur Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre më të ri. “Gjini Gjini” titullohet kënga që sjell dyshen me një klip të veçantë. Për tekstin është kujdesur vetë kjo dyshe, ndërsa për ...

“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt

Lajmi.net - 12.10.2017

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë, shkruan lajmi.net Dyshja janë ...

“Gjini Gjini” vjen nga Dj Blunt dhe Real 1 (VIDEO)

Alb Portali - 12.10.2017

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre të ri. Loading... Kënga mbanë titullin ‘Gjini Gjini’ dhe është kompletuar me videoklip, i cili është realizuar në bardh e zi.

DJ Blunt dhe Real 1 sjellin këngën “Gjini gjini” (Video)

Telegrafi - 12.10.2017

Reperët e njohur, DJ Blunt dhe Real 1 kanë sjell në treg projektin e tyre më të ri muzikor. “Gjini gjini”, titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e kanë shoqëruar me klip.

Nesër vjen projekti i ri i Blunt & Real

Koha.net - 11.10.2017

Dyshja e njohur kosovare Blunt dhe Real kanë njoftuar se të enjten do të publikojnë projektin më të ri. “Gjini Gjini” mban titullin kënga e cila, sipas paralajmërimit, do të publikohet në orën 19:00.