TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Franck Ribery nuk i mban lotët në konferencën lamtumirëse të Rafinhas

Telegrafi - 15.05.2019

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Rafinha, ka mbajtur një konferencë emocionuese për t’u thënë lamtumirë bavarezëve pas tetë viteve të suksesshme te kampioni i Bundesligas.

Shaqiri mesazh emocional legjendave të Bayern Munich: Gjithë të mirat vëllezërit e mi

Gazeta Express - 15.05.2019

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij ...

Ribery ‘shpërthen’ në lot derisa lojtari njofton largimin nga Bayern Munich

Antpress - 15.05.2019

Përfundimi i sezonit në Bundesligë do të sjellë largimin e disa legjendave nga Bayern Munich. Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha.

Robben tërhiqet nga futbolli?

Albeu.com - 15.05.2019

Arjen Robben tashmë në moshën 35 vjeçare do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Ai ka shumë oferta por për holandezin nuk përjashtohet tërheqja përfundimtare nga futbollit.

Robbeni e pranon se mund të pensionohet në fund të sezonit

Gazeta Express - 15.05.2019

Arjen Robben e ka pranuar se nuk e përjashton mundësinë e pensionimit nga karriera si futbollist profesionist pasi të largohet nga Bayern Munichu, në fund të këtij sezoni.

Robben: Jam gati të festoj kundër Bayern-it

Tetova Sot - 14.05.2019

Aventura e gjatë e Arjen Robben me Bayern Munich është drejt fundit. “Akoma nuk kam marrë një vendim në lidhje me skuadrën e ardhshme”, ka thënë holandezi.

Zyrtare: Pas Riberys e Robbenit, një tjetër lojtar e konfirmon largimin nga Bayerni

Zeri - 14.05.2019

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Rafinha e ka konfirmuar që do të largohet nga gjiganti bavarez në fund të këtij edicioni, transmeton zeri.info Braziliani i bashkohet kështu Franck Riberys dhe Arjen ...

Pas Ribery dhe Robben, edhe një lojtar tjetër e konfirmon largimin nga Bayern Munich

Gazeta Express - 14.05.2019

Mbrojtësi i djathtë i Bayern Munich, Rafinha, ka konfirmuar se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni. Duke folur në një konferencë për media të martën, 33-vjeçari e pranoi ...

Edhe Rafinha largohet nga Bayerni

Koha.net - 14.05.2019

Pas largimit të Arjen Robbenit dhe Franck Riberys tashmë nga klubi gjerman do të largohet edhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vet mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen ...

Shaqiri mesazh emocional legjendave të Bayern Munich: Gjithë të mirat vëllezërit e mi

Tetova Sot - 15.05.2019

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij ...

Zyrtare: Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich

Albeu.com - 14.05.2019

Pas largimit të Robben dhe Ribery tashmë nga klubi gjerman do të largohet dhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vetë mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare në "Twitter".

Vazhdon largimi i të 'moshuarve': Zyrtarizohet largimi i një tjetër futbollisti nga Bayern Munich

Zeri - 14.05.2019

Mbrojtësi i Bayern Munich, Rafinha ka konfirmuar se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij edicioni. Duke folur në një konferencë për shtyp, 33-vjeçari ka thënë se aventura e tij ...

Zyrtare: Rafinha largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit

Telegrafi - 14.05.2019

Mesfushori i Bayern Munich, Rafinha, ka njoftuar zyrtarisht se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës me të përfunduar ky sezon, ndërsa e ka mundësinë që të largohet me fitimin e trofeut të ligës.

Robben refuzon zyrtarisht Kinën: Dua të luaj në nivele të larta

Albeu.com - 14.05.2019

Arjen Robben do të largohet në fund të sezonit nga Bayern Munich pas një dekade te kampionët gjermanë. Ai ka marrë disa oferta por deri më tani e ardhmja e tij ngelet mister.

Robben: Jam gati të festoj kundër Bayern-it

Botasot - 14.05.2019

Aventura e gjatë e Arjen Robben me Bayern Munich është drejt fundit. "Akoma nuk kam marrë një vendim në lidhje me skuadrën e ardhshme", ka thënë holandezi.

Pas Ribery dhe Robben, edhe një lojtar tjetër e konfirmon largimin nga Bayern Munich

Tetova Sot - 14.05.2019

Mbrojtësi i djathtë i Bayern Munich, Rafinha, ka konfirmuar se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni. Duke folur në një konferencë për media të martën, 33-vjeçari e pranoi ...

Xherdan Shaqiri me mesazh emocional për dy legjendat e Bayern Munich

Zeri - 15.05.2019

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij ...

Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich

Botasot - 14.05.2019

Pas largimit të Robben dhe Ribery tashmë nga klubi gjerman do të largohet dhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vetë mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare në "Twitter".