TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.10.2019

Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkëlqyer futbollistike sezonin e kaluar, ka ndërruar fushën e futbollit me atë të ...

Ish-ylli i Chelseat dhe Arsenalit ndryshon sport në moshën 37-vjeçare

Gazeta Express - 09.10.2019

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit.

Cech kalon në hokej mbi akull

Koha.net - 09.10.2019

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokejin mbi akull. Çeku, fans i madh i këtij sporti, ka nisur të ...

Petr Cech ndryshon profesion, i hyn këtij sporti

Zeri - 09.10.2019

Ish-futbollisti, Petr Cech ka njoftuar se do t’i hyjë sportit të hokejit, duke luajtur për Guildford Phoenix, transmeton zeri.info Ai do ta mbrojë portën e Guildfordit dhe u shpreh shumë i lumtur për ...

I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri

Botasot - 09.10.2019

Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkëlqyer futbollistike sezonin e kaluar, ka ndërruar fushën e futbollit me atë të ...

Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Telegrafi - 10.10.2019

Legjenda e portës, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokej. Çeku, që ka qenë portier i Chelseat dhe Arsenalit, është fans i madh i këtij ...