TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Për këtë të mbajtën 10 orë në prokurori”/ Komentuesit kanë ‘masakruar’ me komente Kejvinën për lidhjen me Redjanin

Java News - 08.11.2019

Ndjekësit e modeles Kejvina Kthella kanë zgjedhur të japin mendimin e tyre në lidhje me bërjen publike të lidhjes sentimentale të kësaj të fundit me një person me preçedentë penalë si Redjan Rraja.

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, policia aksion ‘Blic’ në Elbasan për kapjen e të dyshuarve

Java News - 08.11.2019

Forcat operacionale kanë zhvilluar mbrëmjen e sotme një aksion ‘Blic’ në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit në Elbasan. Policia ka dyshime se në këtë aks mund të ketë gjurmë të autorëve.

VIP-a, para&krim/ Trekëndëshi që ‘mallkoi’ vajzat e ekranit, kush ua financon LUKSIN, klipet, dhe vanitetin e rrjeteve ...

Alb Portali - 08.11.2019

Vajzat e ekranit të apasionuara pas djemëve të “fortë”. Disa prej tyre si të dashura, të tjera si mikesha, disa si të fejuara, e të tjera të etiketuara si eskorta, kanë bërë paktin e tyre me famën ...

U thirr në Gjykatë për të dëshmuar për lidhjen me Redjan Rrajën, provokon Kejvina, “s’ia ndjen” pas përballjes me ...

SOT - 08.11.2019

Ishin mesazhet dhe telefonatat e shpeshta me të dashurin e saj Redjan Rrajën, që është i vetmi i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ato që e çuan në dyert e prokurorisë.Bëhet fjalëë ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, aksion blic për kapjen e autorëve

Durres Lajm - 08.11.2019

Forca të shumta operacionale kanë zbritur mbrëmjen e sotme në një aksion blic në zonën mes Rrogozhinës dhe Peqinit. Aktualisht policia po ushtron kontroll në një objekt që shërben si stallë bagëtish, ...

Ekskluzive – Atentati/ Hetim dosjeve për Gjirin e Lalëzit, prokuroria po shikon gjyqet për pronat në gjykatë

Top Channel - 08.11.2019

Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi.

Shoferi i Rrumit qëlloi atentatorët, si dështoi vrasja e Prokurorit

Mapo - 08.11.2019

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, dukej mirëorganizuar në pamje të parë, por autorët dështuan në realizimin e objektivit. Nga të shtënat me armë humbi jetën Andi Maloku, ndërkohë që u plagosën ...

Postimi befasues për Kejvinën? Einxhel kërcënon dhe ofendon gazetarët

Mapo - 08.11.2019

Moderatorja Eixhel Shkira ka reaguar e zemëruar ndaj lajmeve që po qarkullojnë për të, ku pretendohet se i është hakërryer përmes një postimi modeles Kejvina Kthella , me të cilën është konfliktuar ...

Kejvina shndërrohet në zeshkane joshëse

Telegrafi - 08.11.2019

Jemi mësuar ta shohim Kejvina Kthellën si një bionde atraktive që arrin të marrë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale. Por, modelja e njohur ka zgjedhur që bëjë një ndryshim në ...

Einxhel Shkira shpërthen ndaj gazetarëve

Lajmi.net - 08.11.2019

Tashmë dihet konflikti i Eixhelit me Kejvina Kthellën, dhe pasi kjo e fundit u ftua nga prokuroria për hetimet ndaj vrasjes së një të riu, Einxheli kishte bërë një postim që më pas u keqinterpretua ...

"Isha me të dashurën", Redjan Rraja zbulon lidhjen me Kejvinën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda , masën e sigurisë arrest me burg. Ky i fundit ka depozituar nëpërmjet avokatit mbrojtës, Besnik Çerekja, kërkesën pasi Rraja pretendon ...

Është i arrestuari i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Redjan Rraja bën lëvizjen e papritur

SOT - 08.11.2019

Redjan Rraja ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila caktoi masën ‘’arrest me burg’’ dy ditë më parë për atentatin e 1 nëntorit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja.Avokati ...

“Rrugë të mbarë k****”, ish-moderatorja e 'Top Channel' reagon për mesazhin që u tha se i dërgoi Kejvinës ...

SOT - 08.11.2019

Sherri i bujshëm mes moderatores Einxhel Shkira dhe modeles Kejvina Kthella po komentohet gjerësisht në rrjetet sociale. Madje një postim në Instagram i moderatores ditën e djeshme është interpretuar ...

Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në Apel

Mapo - 08.11.2019

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga Gjykata e shkallës së parë për klientin e tij.

Atentati në Shkozet/ Redjan Rraja kërkon lirinë, ankimon vendimin në Apel

Medial - 08.11.2019

Redjan Rraja ka ankimuar në Apel masën e arrestit me burg të dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari akuzohet nga prokuroria si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoja, që mbeti i ...

Atentati ndaj prokurorit/ Redjan Rraja kërkon në Apel lirimin nga paraburgimi

Java News - 08.11.2019

Redjan Rraja kërkon lirinë duke ankimuar në Apel përmes avokatit, masën e arrestit me burg dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari i njohur me pseudonimin “Dara” për shkak të profesionit si ...

“Isha me të dashurën, s’kam lidhje me atentatin”/ Kejvina në lidhje me Rrajën, zbulohet pse përfundoi në polici modelja

Java News - 08.11.2019

Lidhja e tyre e dashurisë duket se është një “shpëtim” për Redjan Rrajën, stomatologun 34-vjeçar që akuzohet se është një nga atentatorët e 1 nëntorit.

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, pse policia po kontrollon Lushnjën dhe Vlorën

Gazeta Express - 08.11.2019

Forcat e policisë dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan një operacion në Lushnje dhe Vlorë, në kërkim të një tjetër të dyshuari, lidhur me atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ...

“Rrugë të mbarë k***”, Kejvina Kthella u mor në pyetje nga Policia për telefonatat me Redjan Rrajën, ish moderatorja e ...

SOT - 08.11.2019

Kejvina Kthella është bërë sërish lajm ditën e djeshme, por këtë herë jo në ato rozë.Në njoftimet e kronikës ajo është zbuluar se kishte miqësi me Redjan Rrajën, i arrestuar pak ditë më parë si i ...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 ore ne pyetje

Zhurnal - 08.11.2019

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet.

“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Gazeta Tema - 08.11.2019

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën. Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga ...

I kapën mesazhet me “Darën” e Krujës! Kejvina Kthella natën në Prokurori 10 orë në hetuesi, ja për çfarë u pyet

Gazeta Express - 08.11.2019

Ditën e djeshme, një tjetër personazh i njohur u ‘përfshi’ në atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojës. Burime për Dosja.al bënë me dije se në Polici për të dëshmuar ishte marrë edhe ...

Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e njihni

Botasot - 08.11.2019

Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin në pamje të jashtme. Kejvina Kthella ka pozuar në foton më të fundit me flokë të gjatë e ngjyrë të ...

I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S?mbaj njeri me sufllaqe

Albeu.com - 07.11.2019

Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë është edhe rasti i modeles Kejvina Kthella e cila sot përfundoi në polici pas zbulimit ...

Përfundoi në polici pas lidhjes me Rrajën, Einxhel Shkira hakmerret haptas ndaj Kejvinës

Albeu.com - 07.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira po shijon hakmarrjen tashmë që modelja që e rrahu poshtë pallatit të saj, Kejvina Kthella ka përfunduar në prokurori në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

“Udhëtim të mbarë kur*ë!” Pasi u rrah, Einxhel ‘gëzohet’ për ndalimin e Kejvina Kthellës

Gazeta Express - 07.11.2019

Moderatorja Einxhel Shkira duket se e ka shijuar lajmin për shoqërimin 10 orë në polici të modeles Kejvina Kthella. Kjo e fundit dha detaje për lidhjet e saj me Redjan Rrajën të arrestuarin e vetëm ...

RENEA e FNSH “blindojnë” Vlorën e Lushnjen, kontrolle masive për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit

BalkanWeb - 07.11.2019

Një aksion i gjerë po zhvillohet këtë mbrëmje nga Policia e Shtetit, Forcat Operacionale të Tiranës, RENEA dhe FNSH. Uniformat blu janë vënë në ndjekje të personit të dytë, që dyshohet se ka lidhje ...

Policia operacion ‘blic’ për kapjen e atentatorëve të prokurorit Ndoj dhe ‘Rrumit’

Gazeta Express - 07.11.2019

Policia e shtetit është duke zhvilluar në këto momente një operacion “blic” në qytetin e Lushnjes për të kapur autorët e tjerë të dyshuar të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Atentati ndaj prokurorit, Forcat Speciale zbarkojnë në Lushnjë

Mapo - 07.11.2019

Një operacion policor po zhvillohet në Lushnje në këto momente. Operacioni po kryhet për kapjen e personave që dyshohet se kanë marrë pjesë ose mund të kenë dijeni në atentatin ndaj prokurorit Arjan ...

“I drejti s’rrëzohet dot nga një ushtri…”, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës?

SOT - 07.11.2019

Në dosjen e famshme të njohur si ‘Xhisiela’, Redjan Rraja ka patur rolin e tij. Në materialin hetimor në momentin kur ngjarja u bë publike, Xhisiela Maloku thoshte në prokurori se Rexhep Rraja, ...

E quajti kur*ë, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës

Albeu.com - 07.11.2019

Xhisiela Maloku , e njohur publikisht si ish-e dashura e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja , ka publikuar një mesazh të fortë në rrjetet sociale.

Zbulohet emri i personazhit të njohur të Showbiz që u pyet për atentatin ndaj prokurorit

Medial - 07.11.2019

Vizion Plus në raportimet e kësaj të enjteje në lidhje me hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, zbuloi se ishte marrë në pyetje edhe nje personazh i njohur i showbiz-it shqiptar.

“Fshihen në Shkodër”, gazetari bën deklaratën e fortë: Kush janë dy të dyshuarit e tjerë për atentatin ndaj prokurorit ...

SOT - 07.11.2019

Atentati te mbikalimi i Shkozetit ku mbeti i plagosur prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka marrë shumë vëmendje mediatike. Si i dyshuar për këtë ngjarje, mbahet në burg Redjan Rraja dhe ndërkohë ...

Atentati ndaj prokurorit, Policia “kreh” Lushnjen dhe Vlorën për kapjen e bashkëpunëtorëve të Rrajës

Java News - 07.11.2019

Mbrëmjen e kësaj të enjtje është ndërmarrë një operacion në Vlorë dhe Lushnje, pasi dyshohet se në këto qytete fshihet dy autorët e tjerë, bashkëpunëtorë të Redjan Rrajës për atentatin ndaj ...

Detaje/ Bisedat me Redjan Rrajën çuan në polici Kejvina Kthellën

Mapo - 07.11.2019

Gazeta Mapo raportoi më herët se një vajzë e njohur e showbizz-it është shoqëruar për tu marrë në pyetje në polici, në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Ndoja.

Arrestimi i Rrajës pas atentatit ndaj prokurorit, zbulohet emri i vajzës së showbizz-it që u pyet në polici

BalkanWeb - 07.11.2019

“BalkanWeb” ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e 1 nëntorit, te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi makina e prokurorit Arjan Ndoji, ...

Merret në pyetje e dashura e Redjan Rrajës, Klodiana Lala zbulon çfarë kapën kamerat e sigurisë në atentatin ndaj ...

SOT - 07.11.2019

Hetimet mbi atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndojit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës kanë nxjerrë të tjera detaje. Gazetarja Klodjana Lala është shprehur se makina e atentatorëve është ...

Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella

Albeu.com - 07.11.2019

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në polici është shoqëruar edhe moderatorja Kejvina Kthella në lidhje me këtë ...

Plagosja e trefishtë në Durrës, shoqërohet në polici personazhi i njohur i showbizit shqiptar

SOT - 07.11.2019

Prova të reja janë gjetur në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Referuar hetimeve, mësohet se një tjetër person është përfshirë në ngjarjen e rëndë që ...

Të tjera detaje të forta/ Gjenden dy palë syze, prokurorët gjejnë gjurmë, drejt arrestimit edhe autori i dytë i ...

SOT - 07.11.2019

Nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja në fshatin Shafranë janë zbuluar të tjera detaje të forta, tashmë duket se policia është pranë identifikimit të autorit të dytë të atentatit të 1 nëntorit.

Kejvina bëhet brune, nuk njihet pas këtij ndryshimi

Lajmi.net - 07.11.2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, me të cilat njofton për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri, kësaj ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, thirret për të dëshmuar e dashura e Redjan Rrajës

Java News - 07.11.2019

Prokuroria për Krimet të Rënda ka sekuestruar pamjet e kamerave të sigurisë të një servisi pranë vendit ku ka ndodhur atentati ndaj prokurorit të Durrësit, dhe dy të tjerëve që ndodheshin në makinë ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, gjenden prova për autorin e dytë

Gazeta Express - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

Atentati i Durrësit/ Policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit

Mapo - 07.11.2019

Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e njohur e showbizz-it. Burimet konfidenciale thanë për Mapon se ajo kishte ...

Nuk do ju besoni syve! Kejvina Kthella u bë brune dhe askush nuk po e njeh

Gazeta Express - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

FOTOT/ Policia merr në pyetje edhe modelen 24-vjeçare për atentatin ndaj Ndojës, lidhje me Redjan Rrajan?

Gazeta Tema - 07.11.2019

Prova të reja janë gjetur mesa duket në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Një tjetër person mësohet se është identifikuar si i implikuar në plagosjen e ...

Nuk do ju besoni syve! Kejvina Kthella u bë brune dhe askush nuk po e njeh

Zeri - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...

Sulmi ndaj prokurorit Ndoja/ Syzet tradhtojnë atentatorin e dytë, gjenden gjurmë të tjera në makinë

Java News - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë

Albeu.com - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

Kejvina Kthella ndryshoi look-un nuk njihet

Zhurnal - 07.11.2019

Kejvina Kthella është cilësuarsi një nga biondet më sexy. Por tashmë duhet të mësoheni me pamjen e saj të re. Modelja që së fundmi është pjesë e spektaklit ‘Dance with me’ ka vendosur të ...