TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fjalimi i Kylian Mbappe: Destinacion i ri apo synim për rritje pagave?

Telegrafi - 21.05.2019

Fjalimi i Kylian Mbappe në mbrëmjen ku rrëmbeu të gjithë çmimet individuale, ku edhe e kërkoi largimin në një mënyrë nga PSG, ka bërë bujë të madhe. Ai tha se ka ardhur koha për përgjegjësi më të ...

‘Këpuca e Artë’, Mbappe i zemëruar me trajnerin e tij Tuchel

BalkanWeb - 21.05.2019

Sipas Le Parisien, sulmuesi francez Mbappe është i mërzitur me trajnerin gjerman që nuk e aktivizoi në dy ndeshjet e fundit që do ta ndihmonin për ta shpallur golashënuesin më të mirë që do t’i ...

Mbappe foli për largim, PSG reagon në faqen zyrtare

Telegrafi - 20.05.2019

París Saint Germain diku pasdite, ka shkruar në rrjete sociale se Kylian Mbappe do të vazhdojë të luajë për kampionët e Ligue 1 edhe sezonin e ardhshëm.

PSG reagon pas deklarimeve të Mbappes se mund të largohet

Koha.net - 20.05.2019

Kylian Mbappe dhe Paris Saint-Germaini do të vazhdojnë rrugën bashkë, ka thënë kampioni francez. Kampioni i Botës të dielën paralajmëroi se është i hapur për projekt të ri jashtë vendit, teksa mori ...

Zyrtare: Paris Saint-Germain me një njoftim 'urgjent' konfirmon të ardhmen e Kylian Mbappe

Zeri - 20.05.2019

Paris Saint-Germain vazhdon të insistojë se futbollisti francez, Kylian Mbappe do të mbetet në "Parc des Princes". Së fundmi, në medie është raportuar se sulmuesi 20-vjeçar do të largohet nga Parisi ...

PSG me komunikatë zyrtare pasi Mbappe paralajmëroi largimin

Gazeta Express - 20.05.2019

Për PSG-në, Mbappe do të vazhdojë të qëndrojë në Francë. Ata kanë reaguar me një komunikatë pas lajmeve për largimin e mundshëm të 20-vjeçarit nga “Parc des Princes”.

“Mbappe kërkon më shumë para, do vërtet të shkojë në Real, apo ta largojë Neymarin nga PSG?”

Gazeta Express - 20.05.2019

Mbappe ka pushtuar mediat botërore pasi bëri të ditur se mund të largohet nga PSG-ja këtë verë. Por, pse pikërisht tani Mbappe kërkon të largohet nga PSG-ja? “Jugones” ka bërë një analizë të ...

Kroos: Ta blej Mbappen? S’ma përballon xhepi edhe pse kam kontratë të mirë

Gazeta Express - 20.05.2019

Kylian Mbappe ka lënë të kuptohet se mund ta kërkojë nja aventurë të re në karrierën e tij dhe Toni Kroos u pyet nëse do të dëshironte që francezi t’i bashkohej atij në Real Madrid.

Shokon Kylian Mbappe: Koha për ndryshim, këtu ose për një projekt të ri

SuperSport - 20.05.2019

Fjalët e Kylian Mbappesë, të thëna në transmetim direkt, tronditin merkaton e futbollistëve. Sulmuesi i talentuar francez, e ka lënë të hapur mundësinë e largimit nga PSG: “Ky ka qenë sezoni im i ...

Mbappe “kërcënon” PSG-në: Paga, përgjegjësia, Championsi, ose largohet!

Top Channel - 20.05.2019

Lamtumira është një mundësi reale tashmë për Kylian Mbappe, i cili një ditë më parë ka kërkuar “më shumë përgjegjësi”, te PSG-ja apo diku tjetër… Aktualisht, i vetmi ekip që mund t’ia lejojë vetes ...

Mbappe tremb PSG dhe trazon merkaton, njofton largimin!

BalkanWeb - 20.05.2019

Kylian Mbappe tremb PSG dhe trazon merkaton e transferimeve me deklaratën e tij të fundit publike. Ylli francez me sa duket nuk ndihet i plotësuar në Lige 1, pas 4 sezonesh po mendon largimin, nuk ...

Mbappe: Dua të marr më shumë përgjegjësi, këtu ose diku tjetër

Mapo - 20.05.2019

Pas deklaratës së fundit të bërë publike, Mbappe “tremb” PSG-në dhe trazon merkaton e transferimeve. Nuk ka bërë të qartë largimin e tij, por në një farë mënyre e ka lënë të nënkuptohet, se gjithçka ...

Kylian Mbappe trondit tregun e futbollit me këtë deklaratë

Gazeta Tema - 20.05.2019

Të dielën në mbrëmje Kylian Mbappe fitoi çmimin Lojtari i Sezonit në Ligue 1, bazuar në votimet e Unionit Kombëtar të Futbollistëve Profesionistë. Një vlerësim i pritshëm për një futbollist që ka ...

Trondit Mbappe: Ka ardhur koha të marrë përgjegjësi… mbase larg PSG-së

Gazeta Express - 20.05.2019

Kylian Mbappe e ka tronditur Paris Saint-Germainin me deklaratën e tij të fundit, në një kohë kur përfolët e ai mund të kalojë në Real Madrid, duke theksuar se mbase ka ardhur koha që ai të marrë më ...

Mbappe ka mundësi të largohet nga Parisi

Botasot - 20.05.2019

Kylian Mbappe ka ‘tronditur’ të gjithë Evropën duke pranuar se e ardhmja e tij mund të qëndrojë larg Paris Saint-Germain. Fituesi i Kupës së Botës mori çmimin si ‘Lojtari më i mirë i Ligue 1’ dhe në ...

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Telegrafi - 20.05.2019

Kylian Mbappe ka vënë të ardhmen e tij te Paris Saint-Germain para një dileme të madhe, duke thënë se ajo mund të jetë diku tjetër. Fituesi i Kupës së Botës ka mare çmimin e lojtarit më të mirë të ...

PSG me komunikatë zyrtare për Mbappe

Albeu.com - 20.05.2019

Për PSG-në, Mbappe do të vazhdojë të qëndrojë në Francë. Ata kanë reaguar me një komunikatë pas lajmeve për largimin e mundshëm të 20-vjeçarit nga "Parc des Princes".

“Mbappe kërkon më shumë para, do vërtet të shkojë në Real, apo ta largojë Neymarin nga PSG?”

Botasot - 20.05.2019

Mbappe ka pushtuar mediat botërore pasi bëri të ditur se mund të largohet nga PSG-ja këtë verë. Por, pse pikërisht tani Mbappe kërkon të largohet nga PSG-ja? “Jugones” ka bërë një analizë të ...

Kroos ka një përgjigje epike kur pyet nëse dëshrion që Mbappe ti bashkohet Realit

Albeu.com - 20.05.2019

Reali po përgatitet për ndyshime të rëndësishme gjatë afatit kalimtar të verës dhe një objektivat është edhe francezi Kylian Mbappe i cili ka lënë të kuptohet se mund të kërkojë një aventurë të re në ...

Mbappe trondit tifozët e PSG: Dua më shumë përgjegjësi, ndoshta në një klub tjetër…

Java News - 20.05.2019

Kylian Mbappe tremb PSG dhe trazon merkaton e transferimeve me deklaratën e tij të fundit publike. Ylli francez me sa duket nuk ndihet i plotësuar në Lige 1, pas 4 sezonesh po mendon largimin, nuk ...

Mbappe trondit futbollin me këtë deklaratë

Albeu.com - 20.05.2019

Të dielën në mbrëmje Kylian Mbappe fitoi çmimin Lojtari i Sezonit në Ligue 1, bazuar në votimet e Unionit Kombëtar të Futbollistëve Profesionistë. Një vlerësim i pritshëm për një futbollist që ka ...

Mbappe: Ndoshta do të jem i lumtur në Paris ose diku tjetër

BalkanWeb - 20.05.2019

Qëndrimi i yllit francez Kylian Mbappe është vënë sërish në pikpyetje. Fituesi i Kupës së Botës dhe lojtari më i mirë i sezoni në Ligue 1 ka bërë një deklaratë interesante rreth të ardhmes së tij.

PSG me komunikatë zyrtare pasi Mbappe paralajmëroi largimin

Tetova Sot - 20.05.2019

Për PSG-në, Mbappe do të vazhdojë të qëndrojë në Francë. Ata kanë reaguar me një komunikatë pas lajmeve për largimin e mundshëm të 20-vjeçarit nga “Parc des Princes”.

Kroos: Ta blej Mbappen? S’ma përballon xhepi edhe pse kam kontratë të mirë

Tetova Sot - 20.05.2019

Kylian Mbappe ka lënë të kuptohet se mund ta kërkojë nja aventurë të re në karrierën e tij dhe Toni Kroos u pyet nëse do të dëshironte që francezi t’i bashkohej atij në Real Madrid.