TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Conte e pranon ofertën e skuadrës së madhe evropiane

Almakos - 16.04.2019

Bayern Munich duket se do t’i ndajë rrugët me Niko Kovac në fund të sezonit. Niko Kovac arriti ta rikthente Bayern Munichun në pozitën e parë në Bundesligë, mirëpo u eliminua nga Liverpool në Ligën e ...

Antonio Conte drejt Bayernit, Interi dhe Roma “me gisht në gojë”

SuperSport - 16.04.2019

Antonio Conte është gati për të pranuar ofertën e Bayernit të Mynihut, që e konsideron italianin trajnerin ideal për të pasuar kroatin Niko Kovac, që edhe nëse do ta fitojë Bundesligës, nuk do të ...

Conte tradhton Romën dhe Interin, merr drejtimin e klubit të madh gjerman

Botasot - 16.04.2019

Antonio Conte mund të mos kthehet për të stërvitur në Serie A. Pavarësisht interesimit të Interit dhe Romës, në fakt, ish-trajneri i Juventusit mund të pranojë stolin e gjigantëve bavarezë, Bayern ...

Conte e pranon ofertën e skuadrës së madhe evropiane

Lajmi.net - 16.04.2019

Bayern Munich duket se do t’i ndajë rrugët me Niko Kovac në fund të sezonit. Niko Kovac arriti ta rikthente Bayern Munichun në pozitën e parë në Bundesligë, mirëpo u eliminua nga Liverpool në Ligën e ...

Conte i thotë ‘PO’ gjigantit evropian

Zhurnal - 16.04.2019

Antonio Conte pritet të marrë drejtimin e Bayern Munich. Niko Kovac arriti ta rikthente Bayern Munichun në pozitën e parë në Bundesligë, mirëpo u eliminua nga Liverpool në Ligën e Kampionëve.