TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Selena Gomez shfaqet e buzëqeshur pranë Taylor Swift pas rehabilitimit

Lajmi.net - 12.01.2019

Shoqet e ngushta u bashkuan së bashku në një selfie duke buzëqeshur, shkrepur nga ish e dashura e Pete Davidson, Cazzie David. Selena Gomez u bashkua me shoqen e saj më të mirë, Taylor Swift në një ...

Taylor dhe Selena, një festë vetëm për femra me verë të bardhë

BalkanWeb - 11.01.2019

Një festë për Selena Gomez dhe Taylor Swift. Të dy mikeshat e pandara janë bashkuar pas disa muajsh në një mbrëmje “20wineteen” vetëm për femra. Me një gotë verë në dorë vajzat kanë bërë një selfie e ...