TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ish-ambasadori ‘godet’ Ekipin Negociator

Zeri - 12.01.2019

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj.

Ish-ambasadori: Ekipi negociator është kthyer në oborrtarë të Thaçit

Gazeta Express - 12.01.2019

Presidenti Hashim Thaçi edhe më tutje nuk u ka dorëzuar asnjë dokument se çka ka biseduar me Serbinë deri tash ekipit negociator të udhëhequr nga Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj.

Ish-ambasadori Peci: Ekipi Negociator është kthyer në oborrtarë të Thaçit

Telegrafi - 12.01.2019

Presidenti Hashim Thaçi, akoma nuk ka dorëzuar asnjë dokument Ekipit Negociator, lidhur me atë se çka ka biseduar me Serbinë deri në këtë fazë. Për këtë, ka folur ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, ...

Peci: Ekipi negociator është kthyer në oborrtarë të Thaçit

Lajmi.net - 12.01.2019

Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci, po cilëson se ekipi dialogues është shndrruar në bartës të presidentit Hashim Thaçi. Përmes një postimi në Facebook, Peci është shprehur se mos ...

Ish-ambasadori bën thirrje: Të mos lejohet të na shkatërrohet e ardhmja, ekipi negociator “oborrtarë” të Presidencës

Botasot - 12.01.2019

Ish-ambasadori, Lulzim Peci, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se mos-dorëzimi i dokumenteve Ekipit Negociator nga ana e Presidencës është sinjal i qartë se ky ekip është duke u shndërruar në ...