TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident në Kavajë, makina përplas motoçiklistin (Emri)

BalkanWeb - 12.07.2019

KAVAJE Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen Nr. 5 në Kavajë. Një automjet tip “Peugeot” ka goditur një motor, ku për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motorit ...

Aksident në Kavajë, në gjendje të rëndë një grua

Albeu.com - 12.07.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetet të Kavajës. Bëhet e ditur se një person me motor është përplasur me një tjetër automjet. Si pasojë ka mbetur e plagosur një grua me inicialet L.K.

50 aksidente për një ditë në Kosovë

Botasot - 12.07.2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditura statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit. Gjatë këtyre 24 orëve, në Kosovë kanë ndodhur 50 aksidente, prej tyre, 17 me të lënduar, ndërsa 33 pa të lënduar.

Përplasje makinash në Elbasan, mjeti kthehet përmbys

LajmiFundit - 11.07.2019

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin.

Udhëtonte me shpejtësi, përmbyset makina në Elbasan

Mapo - 11.07.2019

Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të Shkollës Profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur i plagosur drejtuesi.

Përmbyset makina në mes të rrugës, të plagosurit dërgohen me urgjencë në spital

SOT - 11.07.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se është përmbysur një automjet e për pasojë janë plagosur dy persona. Të plagosur kanë mbetur drejtuesi dhe pasagjeri emrat e të cilëve nuk bëhen ...

Foto/ Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës

BalkanWeb - 11.07.2019

Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, ...

Përmbyset makina në Elbasan, 2 të plagosur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Një aksident me pasojë plagosjen rëndë të dy personave është regjistruar pak më parë në Elbasan . Të plagosur janë drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer.

Përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur

Durres Lajm - 11.07.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur.

Aksident në Shkup, lëndohen disa persona

Zhurnal - 11.07.2019

Shkup, 11 korrik- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Sipas informacioneve të para janë lënduar disa persona, transmeton Zhurnal.

Aksident në Prizren, lëndohet një person

Telegrafi - 11.07.2019

Një person deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur. Rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 21:20 në rrugën e “Kukësit” në Prizren.

Për 24 orë Policia shqipton 1 mijë e 141 tiketa

Gazeta Express - 11.07.2019

Nga raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës, është njoftuar se janë shqiptuar 1141 tiketa trafiku. Gjatë 24-orëve janë bërë 21 arrestime nga ta 13 persona janë dërguar në mbajtje.

44 aksidente trafiku gjatë 24 orëve të fundit

Botasot - 11.07.2019

44 aksidente janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. 18 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 26 të tjerë pa të lënduar. Gjatë këtyre orëve, Policia e Kosovës ka shqiptuar edhe 1 mijë e 141 ...

Nami në Kosovë, raportohen 50 aksidente në ditë

Albeu.com - 12.07.2019

Policia e Kosovë s ka bërë të ditura statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit. Gjatë këtyre 24 orëve, në Kosovë kanë ndodhur 50 aksidente , prej tyre, 17 me të lënduar , ndërsa 33 pa të ...

Afër 90 aksidente e 35 të lënduar për dy ditë në Kosovë, reshjet e shiut pengojnë komunikacionin

Lajmi.net - 10.07.2019

Lajmi.net vazhdimisht ka raportuar për vështirësitë e qarkullimit që kanë ardhur si pasojë e rrëshqitjeve dhe shpërthimeve të gypave brenda qyteteve, shkruan lajmi.net.

Aksident i rëndë në aksin Gjakovë-Prizren, 5 të plagosur

Albeu.com - 10.07.2019

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar , çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që ...

Moti i keq, dy të lënduar nga aksidenti në Kavajë-Rrogozhinë

Albeu.com - 10.07.2019

Pasditen e sotme një aksident automobilistik ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë- Kavajë. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Paraprakisht mendohet se shkak për aksidentit është bërë moti ...

67 persona humbën jetën nga aksidentet rrugore nga 1 janari

RTSH - 10.07.2019

Aksidentet rrugore shtohen me disa dhjetëra më shumë nga viti në vit, ndërsa mbeten shkaktarët më të mëdhenj të vdekjeve tek moshat e reja. 67 të vdekur numërohen që nga 1 janari ndërsa vetëm brenda ...

Aksidentohet vetura e policisë

Telegrafi - 10.07.2019

Një aksident mes një veture të Policisë së Kosovës dhe një veture me targa të huaja, ka ndodhur sot në Prizren. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, ka thënë për Telegrafin se ...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

Botasot - 10.07.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja.

Aksidentohen dy persona, makina humb kontrollin si pasojë e motit të keq

Durres Lajm - 10.07.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë- Kavajë. Bazuar në informacionet paraprake, dyshohet se automjeti ku po ...

Aksident në Elbasan/ Drejtuesi humb kontrollin e mjetit, plagosen dy persona

SOT - 11.07.2019

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur.

Brenda 24 orëve shkaktohen 44 aksidente në Kosovë

Zeri - 11.07.2019

44 aksidente janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit në vend. 18 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 26 të tjerë pa të lënduar. Gjatë këtyre orëve, Policia e Kosovës ka shqiptuar edhe 1 mijë e 141 ...

50 aksidente për një ditë në Kosovë

Koha.net - 12.07.2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditura statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit. Gjatë këtyre 24 orëve, në Kosovë kanë ndodhur 50 aksidente, prej tyre, 17 me të lënduar, ndërsa 33 pa të lënduar.

Stuhi e madhe në Kosovë, 90 aksidente e 35 të lënduar

BalkanWeb - 11.07.2019

Ashtu si në Shqipëri, edhe në Kosovë moti i keq me rrebeshe e stuhi shiu ka shkaktuar vështirësi në qarkullim. Ndërkohë, nga Policia e Kosovës për lajmi.net kanë bërë të ditur gjithashtu se dy ditët ...

Aksident me pesë të lënduar në rrugën Gjakovë – Prizren

Botasot - 10.07.2019

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që ...

Përfshihet në një aksident trafiku policia dhe vetura me targa të huaja

Tetova Sot - 10.07.2019

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prizren. Në aksident janë të përfshirë dy vetura, ku njëri nga veturat është i Policise së Kosovës, kurse tjetra veturë me targa të huaja.

Përgjaket autostrada Rrogozhinë-Kavajë, raportohen të plagosur

SOT - 10.07.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në autostradën Rrogozhinë-Kavajë. Bazuar në informacionet paraprake, dyshohet se automjeti ...

Me shpejtësi të lartë, makina kthehet përmbys, plagosen 2 persona

Gazeta Express - 11.07.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur.

Për një ditë në Kosovë 50 aksidente

Gazeta Express - 12.07.2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditura statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit. Gjatë këtyre 24 orëve, në Kosovë kanë ndodhur 50 aksidente, prej tyre, 17 me të lënduar, ndërsa 33 pa të lënduar.

Stuhi e madhe edhe në Kosovë, 90 aksidente e 35 të lënduar

Zhurnal - 11.07.2019

Ashtu si në Shqipëri, edhe në Kosovë moti i keq me rrebeshe e stuhi shiu ka shkaktuar vështirësi në qarkullim. Ndërkohë, nga Policia e Kosovës është bërë të ditur gjithashtu se dy ditët e fundit ka ...

Aksident në rrugën Gjakovë-Prizren, lëndohen pesë persona

Zeri - 10.07.2019

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij aksidenti pati edhe të lënduar, çka se kërkuan edhe tretman mjekësor, por që ...

Për një ditë, 50 aksidente në Kosovë

Zeri - 12.07.2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditura statistikat e përgjithshme për 24 orët e fundit. Gjatë këtyre 24 orëve, në Kosovë kanë ndodhur 50 aksidente, prej tyre, 17 me të lënduar, ndërsa 33 pa të lënduar.