TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Meta kundër Berishës, Bashës dhe Monikës, i prerë për projektet publike: Unaza e Re duhet të realizohet

Gazeta Tema - 06.12.2018

I ftuar sot në emisionin “I Ftuari” të gazetarit Endri Xhafo, në televizionin “A2 Neës”, President i Republikës Ilir Meta ka komentuar edhe konfliktin e krijuar mes autoriteteve qendrore e vendore me ...

Meta i prerë për projektet publike: Unaza e Re duhet të reliazohet…

Mapo - 06.12.2018

I ftuar sot në emisionin “I Ftuari” të gazetarit Endri Xhafo, në televizionin “A2 News”, President i Republikës Ilir Meta ka komentuar edhe konfliktin e krijuar mes autoriteteve qendrore e vendore me ...

Meta: Unaza e Re duhet të realizohet, qytetarët të marrin zgjidhje në bazë të ligjit!

Java News - 06.12.2018

I pranishem sot në emisionin “I Ftuari” të gazetarit Endri Xhafo, në televizionin “A2 Neës”, President i Republikës Ilir Meta ka komentuar edhe konfliktin e krijuar mes autoriteteve qendrore e ...

Meta: Banorët e prekur meritojnë zgjidhje të drejtë

Lajmi.net - 06.12.2018

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka komentuar konfliktin e krijuar mes autoriteteve qendrore dhe vendore me banorët e Unazës së Re, banesat e të cilëve janë parashikuar të prishen.