TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gruaja sjell në jetë trinjakë, Rama i shkon papritur në maternitet me lule e çek në dorë: Ia bëre fora (BATUTAT)

SOT - 12.02.2019

Një grua ka sjellë në jetë trinjakët e parë të këtij viti në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. Për vizitë i ka shkuar edhe kryeministri Edi Rama me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Lindja e trinjakëve, Rama: Secili merr bonus 120 mijë lekë

BalkanWeb - 12.02.2019

Kryeministri i vendit Edi Rama ishte sot në maternitetin “Koço Gliozheni” ku vizitoi nga afër një nënë që solli në jetë trinjakët e parë për vitin 2019-të.

“Ramashow”, kryeministri shkon dorëzon bonusin për trinjakët, e quan babain e fëmijëve “profesor”

Botasot - 12.02.2019

Pak kohë më parë qeveria vendosi një shpërblim për bebet që vijnë në jetë, kështu për fëmijën e parë bonusi është 400 mijë lekë, për të dytin 800 mijë dhe të tretin 1 milion e 200 mijë.

Vijnë në jetë trinjakët e parë të vitit, Rama u jep çekët 120 mijë lekë (VIDEO)

Durres Lajm - 12.02.2019

Këtë javë në maternitetin "Koço Gliozheni" në Tiranë kanë ardhur në jetë trinjakët e parë të këtij viti. Ka qenë qetë kreu i qeverisë ai që ka vizituar nënën fatlume në maternitet dhe i ka dorëzuar ...

“Ramashow”, kryeministri shkon dorëzon bonusin për trinjakët, e quan babain e fëmijëve “profesor”

Gazeta Express - 12.02.2019

Pak kohë më parë qeveria vendosi një shpërblim për bebet që vijnë në jetë, kështu për fëmijën e parë bonusi është 400 mijë lekë, për të dytin 800 mijë dhe të tretin 1 milion e 200 ...

VIDEO/ Vijnë në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama-babait: Kanë ardhë me duar plot këta

Gazeta Tema - 12.02.2019

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në Materniteti Koço Gliozheni, Tiranë për t’i dorrëzuar një nënë çekun prej 1 200 lekësh të reja një nënë e cila solli në jetë tre femijë , 2 vajza dhe një ...

TIRANE/ Vijnë jetë trinjakët, Rama i dorëzon çekun nënës së vogëlushëve

Java News - 12.02.2019

Kryeministri Rama i shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka kryer një vizitë në maternitetin “Koço Gliozheni” në kryeqytetet. Ai ka takuar nga afër një paciente e cila është ...

Lindja e trinjakëve, Rama: Secili merr bonus 120 mijë lekë

Tetova Sot - 12.02.2019

Kryeministri i vendit Edi Rama ishte sot në maternitetin “Koço Gliozheni” ku vizitoi nga afër një nënë që solli në jetë trinjakët e parë për vitin 2019-të.

Rama viziton trinjakët në spital: Secili do marrë bonusin nga 120 mijë lekë

LajmiFundit - 12.02.2019

Kryeministri Edi Rama ishte në maternitetin “Koço Gliozheni” ku vizitoi nga afër një nënë që solli në jetë trinjakët e parë për vitin 2019-të. Me tufë lulesh në duar, teksa ka uruar nënën e re, Rama ...