TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Qytetari i kërkon ndihmë Ramës: Gruan ma kanë çuar në hotel, por ja përgjigja që mori! (VIDEO)

Ina - 02.12.2019

Kryeministri Edi Rama ka vijuar vizitat e tij në zonën e përfshirë nga tërmetet në Durrës dhe vendbanime tjera. Gjatë pasditës ai është përballur me një kërkesë interesante nga një qytetar i shqetësuar. Ky qytetar e ka befasuar jo pak.

Qytetari i ankohet Ramës: Më ka humbur gruaja – nervozohet kryeministri

Lajmi.net - 02.12.2019

Një nga banorët i cili duket se e ka tensionuar kryeministrin me kërkesën e tij kur i është drejtuar me kërkesën se i ka humbur gruaja. “Gruaja paska qënë me e zgjuar se ty. Mkan marë gruan ma kanë çuar ne Golem thotë, o zot…o zot”, u shpreh Rama.

VIDEO/ Qytetari i ankohet Ramës: Më ka humbur gruaja

ABC News - 02.12.2019

Kryeministri Edi Rama teksa ka takuar qytetarët e dëmtuar nga tërmeti që goditi vendin, dëgjoi edhe shqetësimin e pazakontë të një burri i cili e ka tensionuar kryeministrin. Rama: Çfarë ke mo vlla, çfarë ke.

“Më kanë marrë gruan pa më pyetur”, qytetari në Durrës i qan hallin, Rama: Paska pas më shumë mend se ti

BalkanWeb - 02.12.2019

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Durrës pasditen e sotme ku është takuar me qytetarët e prekur nga tërmeti dhe ka dëgjuar shqetësimet e tyre. Por ndërsa shumë kishin problem strehimin, sigurinë e banesave të dëmtuara apo dhe ushqimin, një banor i ...

Qytetari kërkon gruan, Rama i kthehet me një përgjigje epike

Insajderi - 02.12.2019

Teksa Rama ka dalë në terren për të takuar edhe banorët ende të shqetësuar të Durrësit, një pjesë e të cilëve kanë ende frikë të rikthehen në banesë, kryeministri ka hasur në një të ri, shqetësimi i të cilit ishte paksa i çuditshëm.

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel

Flaka - 02.12.2019

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek ...

VIDEO/ “Ça ke mo, ça ke?”: Qytetari i ankohet Ramës se i kanë… rrëmbyer gruan dhe ia kanë çuar në Golem

Gazeta Tema - 02.12.2019

Ndërsa kryeministri Edi Rama ka qenë duke takuar disa banorë të prekur nga tërmeti, një prej tyre ka këmbëngulur ta takojë atë. Rama, që ka gjithë ditën sot, që merret me njerëzit, iu ka bërë thirrje bashkëpunëtorëve të tij ta lënë që t’i afrohet.

VIDEO / Ankohet se i kanë marrë gruan, përgjigjia e Ramës shkakton të qeshura

Java News - 02.12.2019

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara. Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky i fundit e ftoi që të afrohej.

VIDEO/ 'Ta kanë çu grun n'Golem?!', Rama vijon parodinë me qytetarët

Syri.net - 02.12.2019

Arroganca e kryeministrit Edi Rama dhe tallja e tij me qytetarët në këto ditë tmerri, vijon ende. Së fundmi, ka qenë një burrë i cili ka rënë pre e talljes dhe fyerjes së shefit të qeverisë.

Burri në Durrës habit Ramën: Më kanë marrë gruan, ma kanë çu në... (VIDEO)

Durres Lajm - 02.12.2019

Pas takimit që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar në sallën e Këshillit Bashkiak me ndërtuesit në Durrës dhe intervistës për mediat, kreu i qeverisë është përballur me kërkesën e çuditshme të një qytetari.

Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi/ I ankohet se i kanë marrë gruan, kryeministri Rama i jep përgjigjen epike

SOT - 02.12.2019

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara. Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky i fundit e ftoi që të afrohej.

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në hotel

Top Channel - 02.12.2019

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja.

Qytetari ankohet se i kanë çuar gruan në hotel, Rama: Paska mend ajo (VIDEO)

Albeu.com - 02.12.2019

Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banesave të dëmtuara. Një qytetar dëgjohej teksa e thërriste kreun e Qeverisë, teksa ky i fundit e ftoi që të afrohej.

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në Golem

Alsat - 02.12.2019

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në Golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek ...

Qytetari kërkon gruan, Rama i kthehet me një përgjigje epike

Botasot - 02.12.2019

Teksa Rama ka dalë në terren për të takuar edhe banorët ende të shqetësuar të Durrësit, një pjesë e të cilëve kanë ende frikë të rikthehen në banesë, kryeministri ka hasur në një të ri, shqetësimi i të cilit ishte paksa i çuditshëm.

“Më kanë marrë gruan pa më pyetur”, qytetari në Durrës i qan hallin, Rama: Paska pas më shumë mend se ti

Medial - 02.12.2019

DURRËS Kryeministri Edi Rama ka qenë në Durrës pasditen e sotme ku është takuar me qytetarët e prekur nga tërmeti dhe ka dëgjuar shqetësimet e tyre. Por ndërsa shumë kishin problem strehimin, sigurinë e banesave të dëmtuara apo dhe ushqimin, një ...