TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çifti martohet sërish pas 13 vitesh, arsyeja do ju lërë pa fjalë! (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2018

Dy të rinj që u veshën nuse dhe dhëndërr për një fushatë sensibilizuese në shkollë janë martuar në të njëtin vend së bashku fiks pas 13 vitesh. 36-vjeçarja Carrie Horner dhe Ian Horner , 34 vjeç ...

Pozuan si nuse dhe dhëndër për një fushatë, pas 13 vitesh martohen në të njëjtin vend (Foto)

Telegrafi - 14.02.2018

Shokët që improvizuan martesën për një fushatë sensibilizuese, që do të shfaqej te nxënësit filloristë, janë martuar në të njëjtin vend pas 13 vitesh.

Çifti martohet sërish pas 13 vitesh, arsyeja do ju lërë pa fjalë!

LajmiFundit - 14.02.2018

Dy të rinj që u veshën nuse dhe dhëndërr për një fushatë sensibilizuese në shkollë janë martuar në të njëtin vend së bashku fiks pas 13 vitesh. 36-vjeçarja Carrie Horner dhe Ian Horner, 34 vjeç thanë ...

Çifti martohet sërish pas 13 vitesh, arsyeja do ju lërë pa fjalë!

Alb Portali - 14.02.2018

Dy të rinj që u veshën nuse dhe dhëndërr për një fushatë sensibilizuese në shkollë janë martuar në të njëtin vend së bashku fiks pas 13 vitesh. Loading...