TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

« Negociatat Maqedoni-Greqi për emrin » Musliu: Kësaj rradhe do të kemi epilog pozitiv, Arsovski: Pas takimeve prit..

Zhurnal - 13.01.2018

« Negociatat Maqedoni-Greqi për emrin » Musliu: Kësaj rradhe do të kemi epilog pozitiv, Arsovski: Pas takimeve pritet propozim konkret Shkup, 13 janar - Periudha që vjen do të karakterizohet me ...

Emri, flasin Musliu dhe Arsovski

Flaka - 13.01.2018

Periudha që vjen do të karakterizohet me intensifikim të takimeve në nivele të ndryshme midis Maqedonisë dhe Greqisë në përpjekje për të gjetur zgjidhje për emrin vlerëson analisti politik Albert ...