TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk do ta besoni! Publikohen pamjet e pazakonta/ Zbulohet peshku me fytyrë si të njeriut

SOT - 08.11.2019

Pamje të pazakonta janë filmuar në një liqen në provincën Yunnan të Kinës. Siç shihet dhe në videon e publikuar nga "Unilad", një peshk me "fytyrë-njeriu" është filmuar nga një prej banorëve të zonës ...

Filmohet peshku me “fytyrë njeriu”

Top Channel - 08.11.2019

Një grua ka vënë re një peshk me pamje të çuditshme, që dukej sikur kishte fytyrë njeriu në kokë. Ajo që e bën peshkun të duket si njeri janë në fakt mënyra se si i ka të vendosura disa njolla të ...

Peshku me fytyrë njeriut zbulohet në pellgun e fshatit kinez (video)

SOT - 08.11.2019

Një vizitor në një fshat në jug të Kinës u habit kur pa një peshk që dukej se kishte fytyrë njeriu. Krapi kishte shenja që ngjanin me një gojë njeriu, hundë e sy në kokën e tij.

Filmohet peshku me “fytyrë njeriu” (FOTO & VIDEO)

Durres Lajm - 08.11.2019

Një grua ka vënë re një peshk me pamje të çuditshme, që dukej sikur kishte fytyrë njeriu në kokë. Ajo që e bën peshkun të duket si njeri janë në fakt mënyra se si i ka të vendosura disa njolla të ...