TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Eden Hazard si Mesi, shënon “double-double” (video)

Alsat - 12.01.2019

Eden Hazard, me asistin e tij në goli e dytë të Çelsit ndaj Njukasëllit (2-1), është i vetmi lojtar bashkë me Lionel Mesi-n që ka shënuar 10 ose më shumë gola dhe ka dhënë të paktën 10 asiste këtë ...

Hazard nuk ka dyshime kur flet për më të mirin e të gjitha kohërave

Lajmi.net - 12.01.2019

Ylli i Chelsea, Eden Hazard, e ka cilësuar Lionel Messin si futbollin më të mirë të të gjitha kohërave. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke ...

Eden Hazard si Mesi, shënon “double-double” (video)

Antpress - 12.01.2019

12 Janar 2019 / 22:01 Eden Hazard, me asistin e tij në goli e dytë të Çelsit ndaj Njukasëllit (2-1), është i vetmi lojtar bashkë me Lionel Mesi-n që ka shënuar 10 ose më shumë gola dhe ka dhënë të ...

Hazard nuk ka dyshime kur flet për më të mirin e të gjitha kohërave

Medial - 12.01.2019

Ylli i Chelsea, Eden Hazard, e ka cilësuar Lionel Messin si futbollin më të mirë të të gjitha kohërave. Argjentinasi, së bashku me Cristiano Ronaldon kanë dominuar futbollin në dekadën e fundit, duke ...