TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zaev reteron për riformatimin e qeverisë

Alsat - 12.06.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka udhëtuar për në Gjermani ku të enjten do të takohet me kancelaren, Angela Merkel, nga e cila pritet të merr përgjigje të qartë nëse Shkupi do të merr ose jo datën e nisjes ...

Zaev: Nuk nxitoj të them nëse jam i mashtruar

Telegrafi - 11.06.2019

Kryeministri Zoran Zaev në emisionin “Otvoreno” në “tv24” tha se që 15 vjet presim datën e negociatave me Bashkimin Evropian dhe se ne meritojmë ta fitojmë atë.

Zaev: Nëse BE nuk i nis bisedimet me RMV, Vuçiçi e Thaçi do të demotivohen për dialogun

Zhurnal - 12.06.2019

Shkup, 12 qershor, zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev ka udhëtuar për në Gjermani ku të enjten do të takohet me kancelaren, Angela Merkel, nga e cila pritet të merr përgjigje të qartë nëse Shkupi ...

Zaev: Nuk nxitoj të them nëse jam i mashtruar

Antpress - 12.06.2019

Kryeministri Zoran Zaev në emisionin “Otvoreno” në “tv24” tha se që 15 vjet presim datën e negociatave me Bashkimin Evropian dhe se ne meritojmë ta fitojmë atë.

Zaev: Mosmarrja e datës ka shumë pasoja

Evropaelire - 12.06.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka udhëtuar për në Gjermani ku të enjten do të takohet me kancelaren, Angela Merkel, nga e cila pritet të marrë përgjigje të qartë nëse Shkupi do të ...

Riformatimi, data e bisedimeve, zgjedhjet e parakohshme… Nga po shkon RMV-ja?!

Medial - 12.06.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka udhëtuar për në Gjermani ku të enjten do të takohet me kancelaren, Angela Merkel, nga e cila pritet të merr përgjigje të qartë nëse Shkupi do të merr ose jo datën e nisjes ...

Zaev reteron për riformatimin e qeverisë

Flaka - 12.06.2019

Kryeministri Zoran Zaev ka udhëtuar për në Gjermani ku të enjten do të takohet me kancelaren, Angela Merkel, nga e cila pritet të merr përgjigje të qartë nëse Shkupi do të merr ose jo datën e nisjes ...