TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Juventusi interesohet për Modricin

Telegrafi - 12.01.2019

Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të ...

“Juventus” kërkon t’i rrëmbejë “Interit” lojtarin që po ndjek prej verës së shkuar

Botasot - 12.01.2019

“Juventus” kërkon t’i rrëmbeje “Interit” lojtarin i cili theu hegjemoninë 10-vjeçare të Mesit dhe Ronaldos, Luka Modriç. “Bardhezinjtë po punojnë në fshehtësi për transferimin e kroatit, pasi në sulm ...

Ronaldo mbetet 'në hije', Juventusi e synon yllin tjetër të futbollit botëror

Zeri - 12.01.2019

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka hedhur sytë ka Luka Modrici i Real Madridit, mesfushori për të cilin Interi bëri përpjekje të mëdha ta transferojë në verë, Ndërkohë që raportohej se Interi ...

Pas Interit, edhe gjiganti tjetër nga Serie A kërkon Luka Modricin

Lajmi.net - 12.01.2019

Pas interesimit të Interit, është tani Juventus që po kërkon mesfushorin e Real Madrid, Luka Modric. Sipas Sport Mediaset, kampionët e Serie A janë duke monitoruar situatën e fituesit të Topit të ...

E bujshme nga Italia, Juventusi kërkon t’i rrëmbejë Modriçin Interit

Top Channel - 12.01.2019

Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar ...

Juventusi sfidon Interin, hidhet në sulm për Luka Modric

Gazeta Tema - 12.01.2019

Juventus po punon në fshehtësi për të siguruar shërbimet e fituesit të “Topit të Artë” Luka Modric për sezonin e ardhshëm. Një surprizë kjo që ka habitur Interin dhe Marottën, të cilët në javët e ...

Juventusi interesohet për Modricin

Almakos - 12.01.2019

Pas interesimit të Interit gjatë verës, tani Juventusi raportohet se i është afruar mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric. Kontrata e reprezentuesit të Kroacisë do të përfundojë në qershor të ...

Juventusi po kërkon Modriçin

Alsat - 13.01.2019

“ Juventus” kërkon t’i rrëmbeje “Interit” lojtarin i cili theu hegjemoninë 10-vjeçare të Mesit dhe Ronaldos, Luka Modriç. “Bardhezinjtë po punojnë në fshehtësi për transferimin e kroatit, pasi në ...

E bujshme / Juventus interesohet për Luka Modric

Albeu.com - 12.01.2019

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka hedhur sytë nga mesfushori i Real Madridit, Luka Modric për të cilin Interi bëri përpjekje të mëdha ta transferojë në verë.

E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric

SuperSport - 12.01.2019

Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme.

Juventusi po kërkon Modriçin

Antpress - 13.01.2019

13 Janar 2019 / 11:30 “ Juventus” kërkon t’i rrëmbeje “Interit” lojtarin i cili theu hegjemoninë 10-vjeçare të Mesit dhe Ronaldos, Luka Modriç. “Bardhezinjtë po punojnë në fshehtësi për transferimin ...

E bujshme, Juventusi kërkon të bashkojë Luka Modriç me Ronaldon

Java News - 12.01.2019

Juventusi po punon në fshehtësi të plotë për Luka Modriçin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë”. Një sulm “blitz” i bardhezinjve që ka surprizuar ...

Juventusi punon në fshehtësi

Botasot - 12.01.2019

Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme.

E bujshme nga Italia, Juventusi në sulm për Luka Modric

Albeu.com - 13.01.2019

Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme.

Juventusi në sulm për Modricin

Ina - 13.01.2019

Juventusi punon në fshehtësi të plotë për Luka Modricin dhe po provon gjithçka për ta afruar në Torino fituesin në fuqi të “Topit të Artë” verën e ardhshme.