TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli Manjani në ekstazë: Holanda iu dha një shuplakë të madhe pijanecëve të Brukselit, që e duan Shqipërinë në BE

Gazeta Tema - 12.06.2019

Ylli Manjani thotë se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë kusht për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE, dhe këtë e mbështet mbi mendimet e ministrit holandez të Jashtëm.

Manjani: Asnjëherë më parë, s’kemi qenë kaq pa shpresë se sa sot

BalkanWeb - 12.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani thotë se asnjëherë më parë nuk kemi qenë më pa shpresë se sa sot duke iu referuar situatës politike. Në një postim në “Facebook”, Manjani shkruan se vendi është ...

Ish-ministrin e LSI 'përplaset' me bashkëpunëtorin e Patozit: Mos komento këtu!

SOT - 11.06.2019

Ish-ministri i LSI Ylli Manjani dhe deputeti Ralf Gjoni kanë replikuar ashpër në rrjetet sociale me njëri-tjetrin. Ka qenë fillimisht Manjani ai që ka ironizuar Ralf Gjonin duke thënë se pranoi ...

Manjani - Metës: Lëre Ramën, nis dikutimet me partitë për një datë të re zgjedhore

Botasot - 11.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani pas konferencës për mediat që mbajti presidenti i vendit, Ilir Meta ka një mesazh për këtë të fundit. Manjani e këshillon Metën që të lerë Ramën dhe të nisë ...

Ndryshimi i hartës territoriale, Manjani: Duhej bërë me ligj

BalkanWeb - 11.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komenton ndryshimet në hartën territoriale të Shqipërisë, të miratuar nga Kuvendi në vitin 2016 dhe me vendim të marrë 13 ditë më parë.

Manjani: Holanda iu dha shuplakë të madhe pijanecëve të Brukselit

BalkanWeb - 12.06.2019

Ish ministri i Ramës, Ylli Manjani thotë se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë kusht për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE dhe këtë e mbështet mbi mendimet e ministrit holandez të Jashtëm.

Kriza politike, Ylli Manjani ngre alarmin: Asnjëherë më parë, s’kemi qenë kaq pa shpresë se sa sot!

SOT - 12.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani thotë se asnjëherë më parë nuk kemi qenë më pa shpresë se sa sot duke iu referuar situatës politike. Në një postim në “Facebook”, Manjani shkruan se vendi është ...

Ndryshimi i hartës territoriale, Manjani: Duhej bërë me ligj

Medial - 11.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komenton ndryshimet në hartën territoriale të Shqipërisë, të miratuar nga Kuvendi në vitin 2016 dhe me vendim të marrë 13 ditë më parë.

“Holanda shuplakë Ramës e pijanecëve të Brukselit”, Manjani me tone të ashpra zbulon faktet e rënda: Na bëjnë zbor!

SOT - 12.06.2019

Vendimin e Holandës për të mos hapur negociatat me Shqipërinë u komentua edhe nga ish-ministri Ylli Manjani. Në një status në Facebook, Manjani thotë se kjo ishte një shuplakë për kryeministrin Rama, ...

“Ustai ka ndryshuar kufijtë”, Manjani vë përballë Ramën dhe Metën: E duan të jetë polic!

SOT - 11.06.2019

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komenton ndryshimet në hartën territoriale të Shqipërisë, të miratuar nga Kuvendi në vitin 2016 dhe me vendim të marrë 13 ditë më parë.

Manjani: Holanda iu dha shuplakë të madhe pijanecëve të Brukselit

Durres Lajm - 12.06.2019

Ish-ministri i Ramës, Ylli Manjani thotë se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë kusht për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE dhe këtë e mbështet mbi mendimet e ministrit holandez të Jashtëm.