TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Digjen katër makina në Shkup

Ina - 12.07.2018

Katër makina janë djegur në Shkup dhe se kjo ka ndodhur në rrugën “Elisie Popovski”. Zjarri ka shpërthyer gjatë orëve të mbrëmjes, me ç’rast makinat u përfshinë në flakë njëra pas tjetrës të ...

Janë ndezur katër automjete në Shkup

Telegrafi - 11.07.2018

Katër automjete gjatë pasdites janë ndezur në rrugën “Elise Popovski Marko”, në Shkup Zjarri ka qenë i raportuar në ora 18:00 dhe pas 5 minutash njësia kundër zjarrit ka intervenuar me 3 makina dhe ...

Digjen katër automjete në Shkup

Flaka - 11.07.2018

Katër automjete të cilat ishin të parkuara në rrugën “Elisie Popovski” pasdite janë përfshirë nga ...

Digjen katër automjete në Shkup

Tetova Sot - 11.07.2018

Katër automjete të cilat ishin të parkuara në rrugën “Elisie Popovski” pasdite janë përfshirë nga zjarri. Zjarri është paraqitur në orën 18 e pesë minuta në Njësinë e zjarrëfikësve ndërsa është ...

Digjen katër automjete në Shkup

Medial - 11.07.2018

Katër automjete të cilat ishin të parkuara në rrugën “Elisie Popovski” pasdite janë përfshirë nga zjarri. Zjarri është paraqitur në orën 18 e pesë minuta në Njësinë e zjarrëfikësve ndërsa është ...

Digjen katër automjete në Shkup

Idividi - 12.07.2018

Shkup, 11 korrik 2018 (MIA) - Katër automjete të cilat ishin të parkuara në rrugën "Elisie Popovski" pasdite janë përfshirë nga zjarri. Zjarri është paraqitur në orën 18 e pesë minuta në Njësinë e ...