TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Juventusi kërkon yllin e PSG-së

Lajmi.net - 12.06.2019

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, mbrojtësi brazilian karrierën mund ta vazhdojë në Serie A, përcjell ‘lajmi.net’. Është Juventus që po konsideron mundësinë e transferimit të Marquinhos.

Juventusi pritet ta transferojë Marquinhon nga PSG-ja

Telegrafi - 12.06.2019

Juventusi është duke u përgatitur që në verë t’i bëjë disa transferime, por që do t’i largojë edhe disa lojtarë nga skuadra. Zonja e Vjetër e fitoi titullin e tetë me radhë në Serie A, mirëpo kishin ...

Allegri e kishte “halë në sy”, tifozët i kërkojnë kthim te Juventus

Mapo - 11.06.2019

Juventusi po kërkon një mbrojtës qendror me eksperiencë dhe me profil të madh ndërkombëtar për sezonin e ardhshëm. Ëndrra, si dhe objektivi parësor, mbetet Matthijs De Ligt i Ajax, i ndjekur nga ...