TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Shqiponja” e PDK-së që gjuajti hoxhën me armë ju tërbon me këto fotografi

Botasot - 09.11.2019

“Shqiponja” apo modelja e Thaçit ishte quajtur një kohë, kur punonte në zyrën e kryeministrit të atëhershëm Hashim Thaçit, shkruan gazeta “Bota sot”. Modelja e njohur Suzana Tahiri, thuhet se kishte ...

E involvuar në rastin me hoxhën, Suzana Tahiri shfaqet edhe krahë Presidentit Thaçi

Botasot - 08.11.2019

Fillimisht emri i saj u përmend si një nga modelet bukuroshe që u mbyll brenda mureve të spektaklit ‘Vip shpija’. Pas spektaklit, ajo ishte femra më e votuar e PDK-së në Vushtrri, e më pas u përmend ...

Modelja që akuzohet se qëlloi hoxhën me pistoletë

Top Channel - 07.11.2019

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, reality show.

“Shqiponja” e PDK-se gjuajti me armë hoxhën e Zhabarit

Botasot - 07.11.2019

E dyshuara për zhvatje dhe kërcënim të hoxhës është Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja”. Në kërkesën e prokurorisë për masën e paraburgimit të siguruar nga Insajderi, thuhet se: “E pandehura ...

Zbulohen detaje të reja për lidhjen jashtëmartesore të hoxhës nga Zhabari: Kaq para ja mori gruaja nga Vushtrria

Zeri - 07.11.2019

Të martën shtiu me armë zjarri në afërsi të shtëpisë së hoxhës Sead Bejta, nga Zhabari i Mitrovicës. Për këtë veprim, ndaj 28 vjeçares Suzana Tahiri nga fshati Pantinë i Vushtrrisë, u ngritë kallëzim ...

Kjo dyshohet se është ish e dashura që kërcënojë me armë Hoxhën nga Zhabari

Zeri - 07.11.2019

Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja” është 28 vjeçarja e cila para disa ditësh kishte shtënë me armë afër shtëpisë së hoxhës, Sead Bejta në Mitrovicë.

Kjo është gruaja që e gjuajti me armë hoxhën e Mitrovicës (Foto)

Shqipmedia - 07.11.2019

E dyshuara për zhvatje dhe kërcënim të hoxhës është Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja”. Në kërkesën e prokurorisë për masën e paraburgimit të siguruar nga Insajderi, thuhet se: “E pandehura ...

“Shqiponja” përmes fotografive: Njihuni me ish të dashurën e Hoxhës nga Zhabari

Alb Portali - 07.11.2019

Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja” është 28 vjeçarja e cila para disa ditësh kishte shtënë me armë afër shtëpisë së hoxhës, Sead Bejta në Mitrovicë.

Kjo është ‘shqiponja’ që e gjuajti me armë hoxhën e Mitrovicës (FOTO)

Tetova Sot - 07.11.2019

E dyshuara për zhvatje dhe kërcënim të hoxhës është Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja”. Në kërkesën e prokurorisë për masën e paraburgimit të siguruar nga Insajderi, thuhet se: “E pandehura ...

Zbulohet kush është modelja shqiptare që qëlloi hoxhën me pistoletë

Albeu.com - 07.11.2019

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, reality show.

Sa para ia mori hoxhës pas kanosjes gruaja nga Pantina e Vushtrrisë?

Botasot - 07.11.2019

Të martën shtiu me armë zjarri në afërsi të shtëpisë së hoxhës Sead Bejta, nga Zhabari i Mitrovicës. Për këtë veprim, ndaj 28 vjeçares Suzana Tahiri nga fshati Pantinë i Vushtrrisë, u ngritë kallëzim ...

Nuk do ta besoni sa para ia mori Hoxhës dashnorja “shqiponja” (VIDEO)

Tetova Sot - 07.11.2019

Të martën shtiu me armë zjarri në afërsi të shtëpisë së hoxhës Sead Bejta, nga Zhabari i Mitrovicës. Për këtë veprim, ndaj 28 vjeçares Suzana Tahiri nga fshati Pantinë i Vushtrrisë, u ngritë kallëzim ...

Kjo është modelja kosovare që ia mori 10 mijë euro dhe qëlloi shtëpinë e hoxhës nga Mitrovica me armë

Gazeta Express - 08.11.2019

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, reality shoë.

Ka qenë pjesë e një show televiziv dhe e angazhuar në politikë, dalin fotot e modeles që qëlloi me armë hoxhën sepse i ...

SOT - 08.11.2019

Modelja që qëlloi me armë pranë shtëpisë së një hoxhe është Suzana Tahri, sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, reality show.

Dashuria dhe sherri mes hoxhës nga Mitrovica dhe modeles kosovare

Ina - 08.11.2019

Modelja kosovare, Suzana Tahri kishte kohë më parë nuk ndihej mirë dhe kishte vizituar hoxhën Sead Bejta. Por nga ky takim mes të dyve sikur ka pasur shkëndija dashurie dhe ata kanë hyrë në një ...

FOTOT: Kush është modelja-politikane shqiptare që akuzohet se qëlloi hoxhën me pistoletë, pse ai nuk la gruan për të

Gazeta Tema - 08.11.2019

Sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, ka qëlluar me pistoletë një hoxhë, pas një afere me këtë të fundit.

FOTO/ Kjo është biondja dhe përkrahësja e PDK-së që qëlloi me pistoletë hoxhën se nuk la gruan për të

Java News - 08.11.2019

E dyshuara për zhvatje dhe kërcënim të hoxhës është Suzana Tahiri e njohur me nofkën “Shqiponja”. Në kërkesën e prokurorisë për masën e paraburgimit të siguruar nga Insajderi, thuhet se: “E pandehura ...