TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dybala i del kundër vëllait të tij: Dua të vazhdoj te Juventus

BalkanWeb - 25.05.2019

Paulo Dybala ka folur rreth të ardhmes së tij dhe asaj që vëllai dhe përfaqësuesi i tij deklaroi se me siguri argjentinasi do të ndryshonte ambient këtë verë.

Dybala: Dua të qëndroj te Juve, por varet edhe nga trajneri i ri

SuperSport - 24.05.2019

Pak ditë më parë vëllai i Paulo Dybalës deklaroi se numri 10 i Juventusit është gati të largohet nga Torino, pasi nuk mund të luajë dot përkrah Cristiano Ronaldos, për shkak të mënyrave të ndryshme ...

Dybala: Dua të qëndroj te Juventusi, nuk shkoj te Interi

Telegrafi - 24.05.2019

Paulo Dybala i ka hedhur poshtë fjalët e vëllait të tij se do të largohet nga Juventusi. La Joya ka qenë i lidhur me një largim nga Torino këtë verë, me klube si Inter, Atletico Madrid dhe Manchester ...

Dybala mbetet te Juventusi

Koha.net - 24.05.2019

Sulmuesi argjentinas Paulo Dybala ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra e Juventusit gjatë verës. Në një intervistë për mediumet argjentinase, ai ka insistuar se është i ...

Rrëfehet Dybala: Juventusi, trajneri i ri, e ardhmja, Argjentina dhe Ronaldo

Java News - 24.05.2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është rrëfyer 360 gradë në një intervistë për “Sky Sport”, duke analizuar të tashmen dhe duke rrëfyer planet për të ardhmen.

Dybala: “Vëllai dha mendimin e tij, ndërsa unë kam timin – dua të qëndroj te Juventusi”

Gazeta Express - 25.05.2019

Pak ditë më parë vëllai i Paulo Dybalës deklaroi se numri 10 i Juventusit është gati të largohet nga Torino, pasi nuk mund të luajë dot përkrah Cristiano Ronaldos, për shkak të mënyrave të ndryshme ...

Dybala mbetet te Juventusi

Portalb - 24.05.2019

Sulmuesi argjentinas Paulo Dybala ka bërë të ditur se nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra e Juventusit gjatë kësaj vere. Në një intervistë për mediumet argjentinase, Dybala ka insistuar se ...

Dybala kërkon trofe me Argjentinën

Botasot - 24.05.2019

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është rrëfyer 360 gradë në një intervistë për “Sky Sport”, duke analizuar të tashmen dhe duke rrëfyer planet për të ardhmen.