TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vdes në moshën 40-vjeçare prezantuesja italiane

ABC News - 13.08.2019

Sot mediat italiane kanë humbur një prezantuese të njohur. Nadia Toffa është ndarë nga jeta pas një beteje të gjatë kundër kancerit, të cilën fakteqësisht nuk e ka fituar dot.

“Ju puth të gjithëve..”, mesazhi i fundit i Nadia Toffas

Alsat - 13.08.2019

Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, ...

Humb betejën me sëmundjen e rëndë,ndërron jetë gazetarja italiane

BalkanWeb - 13.08.2019

Pas një beteje të gjatë me kancerin, moderatorja e njohur italiane Nadia Toffa është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare mëngjesin e së martës. Ajo u kthye në një simbol të luftës kundër kësaj ...

Sëmundja mund gazetaren/ Ndahet nga jeta Nadia Toffa e Le Iene

Top Channel - 13.08.2019

Nadia Toffa, një imazh i njohur televiziv në Itali, por edhe në Shqipëri për shkak të emisionii Le Iene është ndarë nga jeta në moshën 40-vjeçare, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të ...

Bota e medias në zi/ Sëmundja e kancerit i merr jetën gazetares së njohur që i bëri të gjithë për vete me mesazhet ...

SOT - 13.08.2019

U nda nga jeta Nadia Toffa, pas një lufte të gjatë me kancerin. Drejtuesja dhe gazetarja e ‘Le Lene’, ishte vetëm 40 vjeç. Lajmin e bëri të ditur stafi i televizionit në rrjetet sociale.

Ndahet nga jeta prezantuesja e “Le Iene”, humb betejën me kancerin

Mapo - 13.08.2019

Nadia Toffa, prezantuesja e njohur televizive në Itali, por dhe në vendin tonë, drejtuese e “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40-vjeçare, pas një beteje të gjatë me kancerin.

'Ju puth të gjithëve..', mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të ndërronte jetë

Zeri - 13.08.2019

Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, ...

Vdes në moshën 40-vjeçare moderatorja e "Le Iene", Nadia Toffa

Durres Lajm - 13.08.2019

Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, "Le Iene", ndërroi jetë në moshën 40-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin.

‘Ju puth të gjithëve..’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të ndërronte jetë

Flaka - 13.08.2019

Lajm i trishtë sot për gazetarinë italiane. Ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare gazetarja investigative Nadia Toffa. Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, ...

Ndërron jetë në moshën 40 vjeçare moderatorja e njohur (e dashur dhe për shqiptarët)

Gazeta Tema - 13.08.2019

Nadia Toffa, fytyra e njohur televizive dhe moderatore e programit italian shumë të njohur edhe në Shqipëri, “Le Iene”, ndërroi jetë në moshën 40 vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin.

‘Ju puth të gjithëve’, mesazhi i fundit i gazetares italiane para se të vdiste

Gazeta Express - 14.08.2019

Lajm i trishtë sot për italiane, gazetarja investigative Nadia Toffa ka vekeur në moshën 40 vjeçare Karakter i hekurt, profesioniste e paanshme gjithmonë në kërkim të së vërtetës, Nadia Toffa humbi ...

Ndërron jetë prezantuesja e dashur e shqiptarëve (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Nadia Toffa ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare pas një lufte të gjatë me kancerin. Ajo është një fytyrë e njohur e ekranit edhe në Shqipëri pasi ishte prezantuese e programit "Le Iene ".