TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tuna me urimin më qesharak për burrin: Urime ditëlindja, babai më pordhac në botë

Gazeta Express - 15.05.2019

Këngëtarja Tuna Sejdiu duket se ka qenë në humor sot për të bërë një urim tepër interesant për burrin e saj, Patris Berisha Altuna Sejdiu-Tuna ka pasur një festë sot në shtëpinë e saj.

Tuna publikon foto, por tjetër kush merr gjithë vëmendjen!

Zeri - 14.05.2019

Tuna sapo ka publikuar një foto në rrjetin social ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic. Me një makijazh profesion ajo po duket shumë bukur. Një detaj që mund ta vërejmë është ajo se çka po mban në qafë ...

Tuna me dedikim emocional për babanë e saj

Telegrafi - 14.05.2019

Këngëtarja shqiptare, Tuna, është mjaft e pëlqyer nga publiku dhe në rrjetet sociale numëron një numër të madh të fansave. Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi me babanë e saj në llogarinë ...

“Modeli i jetës sime”/ Tuna publikon foton e rrallë me babain

Mapo - 14.05.2019

Tuna nuk ngurron së publikuari nëpër rrjete sociale fotografi me të birin 2-vjeçar, Tianin. Mirëpo, përsa i takon fotografive ku duket me prindërit, këto të fundit janë tejet të rralla.