TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një nuse si Grace Kelly (FOTO)

Top Channel - 17.07.2017

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat.

Dasma përrallore e Miranda Kerr, ceremoni prej mbretëreshe me fustanin e Christian Dior(Foto+Video)

BalkanWeb - 17.07.2017

Pemë me lule dhe një ceremoni sekrete pikërisht në shtëpinë e tyre. Martesa e Miranda Kerr me themeluesin shumë të pasur të Snapchat Evan Spiegel është një ëndërr romantike.

Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM)

Albeu.com - 17.07.2017

Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat , Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm 45 të ftuar nga familja dhe miqtë ku çifti shkëmbeu zotimet e tyre.

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it (Foto)

Gazeta Express - 17.07.2017

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan ...

Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat (Foto)

Lajmi.net - 17.07.2017

Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, ...

Bëhen publike pamjet nga dasma sekrete e Miranda Kerr

Ora news - 17.07.2017

Modelja e njohur e Victoria Secret, Miranda Kerr ka publikuar disa fotografi të dasmës së saj me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia e tyre ishte e fshehtë kyu morën pjesë ...

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa (Foto)

Telegrafi - 17.07.2017

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue… Ceremonia martesore e tyre ishte ...

Modelja Miranda Kerr realizon dasmë përrallore/ Foto

SOT - 17.07.2017

Pemë me lule dhe një ceremoni sekrete pikërisht në shtëpinë e tyre. Martesa e Miranda Kerr me themeluesin shumë të pasur të Snapchat Evan Spiegel është një ëndërr romantike.

Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (Foto)

Zhurnal - 17.07.2017

Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (Foto) Loading... Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej ...

Dasma madhështore e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat (Foto)

Portalb - 17.07.2017

Modelja e njohur Miranda Kerr ka publikuar imazhet e para të dasmës me themeluesin e rrjetit social Snapchat, Evan Spiegel. Bukuroshja dukej mahnitëse në fustanin e bardhë, të dizajnuar nga Dior, ...

E magjishme në fustan të bardhë, Miranda Kerr publikon momente nga martesa (Foto)

Almakos - 17.07.2017

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj. Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue… Ceremonia martesore e tyre ishte ...

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it (Foto)

Lajm - 17.07.2017

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ...

Jeni kurioz për të parë fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it?! Shijojeni

Java News - 17.07.2017

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel. Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ...