TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plas gallata në Kuvend, Kujtim Gjuzi kërkon Ramën dhe tregon sa lekë mban në xhep (Nuk do ta besoni shifrën)

SOT - 16.05.2019

Deputeti Kujtim Gjuzi që u fut në Kuvend nga listat e PD-së në Durrës kërkoi nga shumica që të krijojë një hapësirë që opozita të futet në zgjedhje, ndërsa gjatë fjalës së tij nuk munguan të qeshurat ...

Kujtim Gjuzi: Rama i qepte vetë pantallonat, kurse Iliri dhe Monika hanin byrekë tek lokali im (VIDEO)

Albeu.com - 16.05.2019

Deouteti më i ri i PD-së, Kujtim Gjuzi ka bërë disa deklarata të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Fillimisht ai tha se ka qepur pantallona që kur ishte i vogël, madje në dyqanin e tij shkonte edhe ...

Blendi Fevziu i nxjerr SMS në mes të emisionit, deputeti i ri i opozitës bën reagimin e papritur: Jap dorëheqjen ...

SOT - 16.05.2019

Kujtim Gjuzi ka bërë një zotim në emision “Opinion” mbrëmjen e djeshme. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë tha se jep dorëheqjen nëse vërtetohet se ai punuar si shofer në Ministrinë e Brendshme para ...

Deputeti i PD: Iliri dhe Monika hanin byrek tek lokali im, tani janë bërë miliarderë

Albeu.com - 16.05.2019

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi , ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë ...

"Po hanin byrek dhe për pak i përzura", deputeti i ri iu nxjerr 'të palarat' Metës dhe Kryemadhit: ...

SOT - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

“Tregoi atë se me të frikësohet”/ Fevziu zbulon kujt i 'trembet' Rama, Gjuzi ‘kërcënon’ kryeministrin: Mua ...

SOT - 16.05.2019

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama.

Bëmat e Kujtim Gjuzit s'kanë fund: Kam telefon 7 mijë euro, ju tregoj kujt ia kam marrë

SOT - 15.05.2019

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, pas orës Atlantic, ka dhe një tjetër objekt personal me shumë vlerë.Ai tha se ka një telefon i cili kushton 7 mijë euro.

6-7 mijë euro celular, Kujtim Gjuzi: Kujdes me mua (video)

ABC News - 16.05.2019

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, konfirmoi se mbante në duar një telefon celular që kushtonte 6-7 mijë euro.

Godet sërish Kujtim Gjuzi… pas orës “Atlantik” tregon celularin e veçantë mijëra euro

Gazeta Express - 15.05.2019

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike.

Kujtim Gjuzi vjen me një dosje të verdhë: Kam këtu emrat e spiunëve që futen në kuvendin shqiptar!

Gazeta Express - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

"Me telefon 7000€!" Habit deputeti i qarkut të Durrësit

Durres Lajm - 15.05.2019

Deputeti më i ri i qarkut të Durrësit, Kujtim Gjuzi, ka pranuar në studion e emisionit “Opinion” se mban një telefon celular që minimalisht kushton 7000 euro.

“Rama ku është?”, Kujtim Gjuzi: Rruga Shijak-Durrës është aq skandaloze sa të thyhet edhe Land Rover, opozita mund të ...

Gazeta Tema - 16.05.2019

Deputeti Kujtim Gjuzi që u fut në Kuvend nga listat e PD-së në Durrës kërkoi nga shumica që të krijojë një hapësirë që opozita të futet në zgjedhje. Gjitashtu ai përmendi edhe rrugën Shijak-Durrës ku ...

Deputeti i PD-së: Ishte një kohë që Monika dhe Meta hanin byrekë dhe unë i përzija nga lokali, sot janë miliarderë

Gazeta Tema - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

Habit deputeti i ri: Rama i qepte pantallonat tek unë

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti i ri Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Ai ishte i ftuar në ‘Opinion’, këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike.

Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin

Albeu.com - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Kujtim Gjuzi kapet me Ballën: Ku është Rama, bashkë kemi…

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti Kujtim Gjuzi që u fut në Kuvend nga listat e PD-së në Durrës kërkoi nga shumica që të krijojë një hapësirë që opozita të futet në zgjedhje, ndërsa gjatë fjalës së tij nuk munguan të qeshurat ...

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

Java News - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

Fevziu i kërkon panelit 'live' një duartrokitje për Kujtim Gjuzin, ja çfarë bëri deputeti i ri

SOT - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Rama ku është? Gallatë në Kuvend gjatë fjalës së deputetit Gjuzi: Opozita ka dalë te bregu i Lanës, Ruçi fiton se është ...

Java News - 16.05.2019

Deputeti Kujtim Gjuzi që u fut në Kuvend nga listat e PD-së në Durrës kërkoi nga shumica që të krijojë një hapësirë që opozita të futet në zgjedhje, ndërsa gjatë fjalës së tij nuk munguan të qeshurat ...

Deputeti i ri tregon se si kapi ‘mat’ Metën dhe Kryemadhin duke ngrënë byrek dhe për pak sa nuk i përzuri

LajmiFundit - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga rradhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...

“Iliri dhe Monika hanin byrek, Edi Ramës i kam qepur pantallonat”

Botasot - 16.05.2019

Deputeti i ri i Parlamentit nga radhët e Partisë Demokratike Kujtim Gjuzi ka zbuluar bisedën e tij të hershme me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe presidentin Ilir Meta, gjatë kohës kur ai ...