TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shpërndanin drogë në Krujë, pranga 5 personave, në kërkim dy të tjerë

Java News - 12.06.2019

Policia e Shtetit në bashkëpunim me prokurorinë e Krujës kanë organizuar një operacion në Krujë ku u sekuestruan një sasi lënde narkotike dhe janë vënë në pranga 5 persona, ndërkohë që dy të tjerë ...

Po shkëmbenin drogën, policia arreston në flagrancë 5 persona

Top Channel - 12.06.2019

Një tjetër operacion antidrogë është zhvilluar nga policia mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Burime për Top Channel raportojnë se pas një hetimi disa mujor të Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së ...

Shpërndanin drogë në Krujë, arrestohen 5 pjestarët e një grupi

ABC News - 12.06.2019

Pesë pjestarë të një grupi që merrej me punët e drogës janë arrestuar. Ata akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike në qytet. Operacioni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Krujës u zhvillua në ...

EMRAT/"Blic" në Krujë, pranga 5 shpërndarësve të drogës, në kërkim 2 të tjerë

Durres Lajm - 12.06.2019

Mbrëmjen e djeshme policia e shtetit në bashkëpunim me prokurorinë e Krujës kanë organizuar një operacion në Krujë, ku u sekuestruan një sasi lënde narkotike dhe janë vënë në pranga 5 persona, ...