TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Agjenti i Thomas Partey: Është më i mirë se Pogba, mund të blihet për 50 milionë euro

Telegrafi - 21.05.2019

Mesfushori ganez Thomas Partey ka zhvilluar një sezon shumë të mirë me Atletico Madridin, ku ka rënë në sy të shumë kubeve. Mesfushori 25-vjeçari ngjan shumë me francezin Paul Pogba, por menaxheri i ...

Agjenti i Thomas tregon si mund t’i bashkohet Interit: “Ai është më i mirë se Pogba”

Gazeta Express - 20.05.2019

50 milionë euro, kaq duhet të paguajë Interi nëse e do në skuadër mesfushorin, Thomas Partey. Në një intervistë për “FcInterNews”, Pozanco, agjenti i 25-vjeçarit, Thomas Partey, ka bërë të ditur se ...

Menaxheri i Thomas: Është më i mirë se Pogba, ja sa kushton kartoni i tij

SuperSport - 20.05.2019

Mesfushori ganez Thomas mbylli një sezon mjaft të mirë me fanellën e Atleticos së Madridit dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha europiane.

Agjenti i Thomas tregon si mund t’i bashkohet Interit: “Ai është më i mirë se Pogba”

Botasot - 20.05.2019

50 milionë euro, kaq duhet të paguajë Interi nëse e do në skuadër mesfushorin, Thomas Partey. Në një intervistë për “FcInterNews”, Pozanco, agjenti i 25-vjeçarit, Thomas Partey, ka bërë të ditur se ...

Arsenali mendon transferimin e Thomas Partey

Telegrafi - 19.05.2019

Arsenali nuk ka arritur të jetë konkurrent për titullin e kampionit këtë edicion në Ligën Premier. Por Topçinjtë po duan të ndërtojnë një ekip konkurrues për edicionin e ri dhe për këtë po duan ta ...